Polacy komentują zamach na muzułmanów w Londynie: „Szkoda, że tylko jeden zabity! Niech też zobaczą, jak to jest!”

Wszystko wskazuje na to, że w oczach naszych rodaków zamachowiec to... bohater.
Polacy komentują zamach na muzułmanów w Londynie: „Szkoda, że tylko jeden zabity! Niech też zobaczą, jak to jest!”
Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=L6Gbnj7Douk)
19.06.2017

Jakiś czas temu po zamachach terrorystycznych w Londynie, burmistrz miasta – Sadiq Khan stwierdził, że Brytyjczycy muszą się do nich przyzwyczaić, ponieważ są częścią życia w Europie. Czy to samo powie po ataku na muzułmanów? Dzisiejszego ranka świat po raz kolejny obiegła wieść o celowym staranowaniu przechodniów samochodem. Tym razem ofiarą padli sunniccy muzułmanie. Grupa o2.pl podaje, że chodzi o radykalny odłam. Media bez „zbędnych” spekulacji określiły, że doszło do ataku terrorystycznego, a nie incydentu. Napastnikowi natychmiast przypisano nienawiść do islamu. Według doniesień krzyczał on „zabiję wszystkich muzułmanów”. Wszystko wskazuje na to, że wątek choroby psychicznej, dominujący przy morderstwach na niemuzułmanach, tym razem w ogóle nie jest brany pod uwagę.

Do wydarzenia doszło w londyńskiej dzielnicy Finsbury Park. W osoby wychodzące z meczetu wjechała furgonetka. Jak wiemy, muzułmanie są w trakcie obchodzenia Ramadanu. Swoją świątynię opuścili dopiero ok. 00:20 i właśnie wtedy miała miejsce tragedia. Jej świadkowie mówią o trzech sprawcach, z których dwóch miało zbiec, ale funkcjonariusze nie potwierdzają tych doniesień. Jeden został zatrzymany. Ma 48 lat. Jedna osoba zginęła, a 10 zostało rannych. 8 znajduje się w szpitalu.

Kierowca furgonetki został wyciągnięty z pojazdu, a potem powalony na ziemię przez ludzi. Krzyczał „Zabij mnie, zabij!”. Na to odpowiedział mu jeden z muzułmanów - Abdulrahman Saleh Alamoudi: „Nie zabijemy Cię. Dlaczego to zrobiłeś?”. Nie doczekał się jednak żadnego wytłumaczenia. Po Sieci krąży nagranie, na którym widać ujętego zamachowca. W tłumie dobiegają różne głosy. Mężczyzna niedługo potem znalazł się w policyjnym wozie.

Tym razem – w przeciwieństwie do innych ataków terrorystycznych – Polacy nie wydają się zasmuceni. W komentarzach dominuje ton, że sprawiedliwości stało się zadość...

Oto niektóre z nich. Została zachowana oryginalna pisownia.

Zobacz także: Wiemy, kim jest blondynka, która uprawiała seks w samolocie!

 

 

atak w Londynie 18 czerwca

Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=L6Gbnj7Douk)

 - Poczytajcie Koran, to zobaczycie czym w istocie jest islam... Czym jest takija.... Ludzie już, nie wytrzymują, stąd to wszystko... Nie miesza się kultur....

 - wystarczy jedna sura - "kto nie jest muzulmaninem, ten nie jest czlowiekiem"....a tobie ella dedykuje slowa Machometa -" kobieta jest uposledzona umyslowo dlatego jest warta tyle co niewolnik czy wielblad, a jej slowo jest warte polowe slowa mezczyzny"....

 - "Zamachowiec najprawdopodobniej kierował się nienawiścią do islamu"

 - Zamachowiec sprzeciwiał się rasizmowi i nienawiści która wychodzi z islamu i jego wiernych zamachowiec sprzeciwia się przemocy i ksenofobii wyznawców islamu

 - Ten zamach bardziej rozdmuchają niż resztę, popełnionych przez muzułmanów. No i w końcu się zaczęło, oko za oko, niedługo zaczną się regulanie naparzać.

 - to tylko incydent, muzułmanie mieszkający na wyspach muszą sie z tym liczyć

 - Taaaaaak. Jak islamista wysadza się w tłumie zabijając kilkanaście osób to jest incydent. Gdy Europejczyk wjeżdża w tłum pod meczetem to od razu jest zamachowcem i terrorystą. Idź w piach Europo Zachodnia! Na własne życzenie...

- Zaledwie 20 lat temu na Bałkanach rozegrała się rzeź miedzy islamem a chrzescijanstwem i zachod nie umie wyciagac wnioskow. Beda nowe Srebrenice, tym razem w Niemczech i Anglii. Za mojego zycia a mam 30 lat bedzie wojna w Europie i to powazna wojna o wolnosc spoleczenstw. Kiedys podziekujemy Kaczynskiemu i spolce za tak twarda postawe i polityke ochrony dziedzictwa kulturowego Polski.

- Czyżby oko za oko?

atak w Londynie 18 czerwca

Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=L6Gbnj7Douk)

 - I bardzo dobrze, niech też zobaczą, jak to jest

 - Czyżby ktoś realizował rewanż?

 - Pierwszy "biały samotny wilk", albo poprostu to był wypadek. Wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś kto by się tego podjął, ale nie znizajmy się do "ich" poziomu kozy.

 - szkoda ze tylko jeden zginął... biedactwa straszne...

 - Chcecie czy nie ale ten człowiek zostanie okrzyknięty bohaterem bo zrobił coś o czym każdy myślał już od dłuższego czasu... Klamka zapadła teraz się zacznie

 - HAHAHA jaka dokładna relacja! Wszystko wiadomo kto co mówił i robił. Jak incydent bo biały zgniął to cichuteńko.

 - To straszne! Zginęli niewinni, pokojowo nastawieni ludzie wyznający religię miłości. Uważam, że sprawcę tego przerażającego zamachu powinno się zgodnie z religią Islamu w sposób cywilizowany i humanitarny publicznie ukamienować.

 - Nie miesza się różnych religii i kultur, zwłaszcza chrześcijaństwa z islamem. A czemu się tak dzieje? Poczytajcie sobie o planach utworzenia Stanów Zjednoczonych Europy. To są wszystko celowe działania mające na celu rozpad krajów monoetnicznych by te zajęte problemami wewnętrznymi nie mogły się skutecznie bronić przed utratą suwerenności. Dzisiaj patriotyzm jest niszczony na wszelkie możliwe sposoby. Otwórzcie oczy!

Podzielacie te opinie?

Zobacz także: To jest prawdziwy islam: Muzułmanka w nikabie pomaga starszej kobiecie!

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/przerazajace-relacje-swiadkow-ataku-w-londynie-krzyczal-zabij-mnie-zabij-6135171934849153a

http://www.pudelek.pl/artykul/112382/samochod_wjechal_w_grupe_ludzi_pod_londynskim_meczetem/8/#comments

https://www.o2.pl/hot/atak-w-londynie-to-on-rozjezdzal-muzulmanow-6135173301246081a

 

Komentarze (16)

Ocena: 4.75 / 5
gość (Ocena: 5) 20.06.2017 11:26
A czemu ci "ludzie" w POLSCE robią awantury typu: nauczyciel jest homoseksualistą, na ścianach w szkole są krzyże, po co chodzą w burkach, po co maja przerwy w pracy na modlitwe? Ja sobie tego nie życzę. Chcą tu mieszkać to albo się asymilują z kulturą i religią albo niech ktoś ich stad bardzo skutecznie wyrzuci. I jakim cudem inne nacje w tym Polacy potrafią się asymilować ? Np w USA czy wielkiej Brytanii? Jakim cudem uczymy się języka i nie chodzimy z pretensjami ze większość kraju to protestanci? Ludzie, którzy bronią islamu- gratuluje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2017 10:57
Nie jestem zwolennikiem zabijania nikogo, ale uważam, że jeśli ktoś chce wojny powinien ją dostać. Europa z podkulonym ogonem przyjmuje te wszystkie policzki na twarz i nic nie robi, poza malowaniem kredą tekstów o pokoju i miłości po każdym zamachu. Nie dziwię się, że ktoś w końcu oszalał od tej całej sytuacji i zdarzyło się coś takiego. Nie popieram tego oczywiście, bo muzułmanami powinno się zająć państwo każde z osoba, granice powinno się prewencyjnie zamknąć i w Europie wprowadzić system wizowy jak w USA. Ale po prostu, jeśli nikt z tym nic nie robi, nie dziwi mnie, że człowiek chciał wziąć to w swoje ręce. Nie wiecie jaka była jego historia. Może ktoś z rodziny czy przyjaciół zginął w zamachu ?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.06.2017 09:30
Bohater nie bohater nie popieram zamachow ale moze teraz muzulmani posmakuja tez troche swojego wlasnego lekarstwa i przestana popierac isis orac calo zlo z tym zwiazane.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2017 09:21
Skoro już nawet burmistrzem miasta został arab to o czym tu wiele mówić...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.06.2017 07:56
Jeśli ktoś naprawdę nienawidzi muzułmanów, to dokonując takich ataków sam nie jest lepszy od nich. Ale proszę bardzo, prawdziwi muzułmanie w obliczu tragedii nie zabiją zamachowca, jak o to prosił - i to jest właśnie różnica między nimi a ISIS, której wiele osób nie umie zrozumieć. Najłatwiej wszystkich wrzucać do jednego worka, ale jeszcze lepiej do tego worka byłoby dodać samego siebie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo