Skandal w samolocie: „Facet krzyczał, czy ktoś ma kondomy, a potem uprawiał seks z przypadkową dziewczyną!”

Teraz wyszło na jaw, że w domu czekała na niego narzeczona w zaawansowanej ciąży!
Skandal w samolocie: „Facet krzyczał, czy ktoś ma kondomy, a potem uprawiał seks z przypadkową dziewczyną!”
fot. https://www.youtube.com/watch?v=OU6BSEXUAvw
14.06.2017

Ostatnio zagraniczne media doniosły na temat skandalicznego zachowania dwójki pasażerów podczas lotu samolotem z Manchesteru na Ibizę. W Sieci w błyskawicznym tempie został rozpowszechniony film, który nagrał jeden z towarzyszy podróży. Widać na nim jak nieskrępowany mężczyzna i bezwstydna kobieta baraszkują pośród zniesmaczonych i zdezorientowanych ludzi. Co najciekawsze, obsługa samolotu linii Ryanair nie zareagowała na skargi...

Ujęcia 31-letniego Shauna Edmondsona siedzącego pod tajemniczą blondynką stały się hitem – jak opisuje thesun.co.uk. Obserwatorzy tej dziwnej sceny byli przekonani, że para jest pod wpływem alkoholu.

Pasażerowie zdradzają, że kobieta zdjęła spodnie, a Shaun zapytał, czy ktoś ma kondom. Potem zaczęli uprawiać seks. Najwyraźniej mężczyźnie nie przeszkadzał fakt, że w domu zostawił narzeczoną w szóstym miesiącu ciąży.

Kumpel Shauna mówi: „On jest znany jako facet, który lubi towarzystwo kobiet. To tylko przypadkowa dziewczyna, której nawet nie znał poprzedniego dnia. Shaun i Jenna (narzeczona w ciąży – red.) mają zamiar wziąć wkrótce ślub i ten incydent z pewnością go nie powstrzyma. Nie wydaje się zbyt zmartwiony tym, że zostawił partnerkę w zaawansowanej ciąży i baraszkował z inną”.

Ujęcia z telefonu ukazują młodą blondynkę w skąpych szortach, która porusza biodrami w tył i do przodu, siedząc na kolanach mężczyzny. Wszystko wskazuje także na to, że w międzyczasie całuje Shauna w szyję. Współpasażerowie komentują to na różne sposoby.

„Ok. 20 minut po zajściu ktoś poskarżył się, ale załoga nic nie zrobiła”.

„Para zaczynała akcję, a potem zatrzymywała się, ale wszyscy wiedzieli, co się dzieje. Mieliśmy z tego powodu ubaw. Było całkiem śmiesznie”.

 

seks w samolocie

Fot. https://www.youtube.com/watch?v=OU6BSEXUAvw

„Można było zobaczyć jak dziewczyna zdejmuje spodnie i ściąga spodnie z mężczyzny. Potem zaczęła go ujeżdżać”.

„Słyszałem, jak rozmawiali na ten temat, ale sądziłem, że żartują. Facet krzyczał, czy ktoś ma przy sobie kondom”.

Shaun mieszka w Windermere, w Kumbrii, w dystrykcie South Lakeland. To miejscowość oddalona o 369 km od Londynu. Jest zastępcą szefa kuchni w ekskluzywnym Lyth Valley Country Inn – hotelu w Anglii. Posiadłość należy do jego rodziny.

Niektórzy kumple Shauna twierdzą, że Jenna, z którą jest od sześciu lat, ma świadomość, że zaistniała taka sytuacja i wściekła się z tego powodu. Z kolei ojczym Shauna mówi, że widział film, ale jeszcze nie rozmawiał na ten temat z mężczyzną.

Myślicie, że Jenna zostawi Shauna? Ciekawe, czy wydarzenie wpłynie na popularność rodzinnego biznesu...

Zobacz także: To jest prawdziwy islam: Muzułmanka w nikabie pomaga starszej kobiecie!

Komentarze (8)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 08.07.2017 13:56
Ciekawe czy ci podludzie odważyliby się zrobić coś takiego w kraju muzułmańskim?
odpowiedz
afsda (Ocena: 5) 30.06.2017 19:19
Niedługo zaczną srać publicznie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.06.2017 15:52
Jak migli uprawiać seks jak na fotkach laska ma spodnie? Jeśli potej je zdjęła to czemui nie ma fotek? Jakieś to ustawione
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.06.2017 16:54
Haha, ale jajca, wie ktoś gdzie jest nagranie z tego ? :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.06.2017 12:39
Ona jest w ciąży a on jest z bogatej rodziny, wiadomo że go nie rzuci. Weźmie ślub i będzie ciągnąć kasę albo się rozwiodą i dostanie ładną sumkę alimentów. Niektórzy wiedzą jak się ustawić a ja głupia pracuję i staram się na siebie zarabiać.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo