TERAPIA NA TRZECH KÓŁKACH - projekt rowerowy dla niepełnosprawnych dzieci

Dla wielu z nas wycieczka rowerowa czymś naturalnym, jest standardowym elementem wakacyjnych przygód, czasu z bliskimi. Są dzieci, dla których taka perspektywa jest jedynie marzeniem, które na zawsze pozostaje w sferze wyobraźni
TERAPIA NA TRZECH KÓŁKACH - projekt rowerowy dla niepełnosprawnych dzieci
01.06.2017

Stowarzyszenie Ich Lepsze Jutro razem z Nextbike Polska S.A. zorganizują dzięki zebranym 20 tys. złotych turnus terapeutyczny dla 10 podopiecznych niepełnosprawnych dzieci i ich opiekunów.

Nextbike Polska S.A. zakupi też z własnych środków i przystosuje na potrzeby tej akcji 10 specjalistycznych trójkołowych rowerów z platformami o wartości ok. 20 tys., dzięki którym niepełnosprawne dzieci, podopieczni Stowarzyszenia, będą mogły doświadczać rowerowej wycieczki z perspektywy zdrowego człowieka. Poczują pęd, poczują wiatr, doświadczą zmieniającej się dynamicznie przyrody. To jak dla nas lot w kosmos! 

Nextbike Polska razem ze Stowarzyszeniem Ich Lepsze Jutro włączyło się w Projekt 4F48 – w ramach którego Tomasz Kozłowski dedykuje każdy ze swoich 48 skoków konkretnemu celowi charytatywnemu.

Skok nr 3 dedykowany jest Terapii Na Trzech Kółkach - projektowi rowerowemu dla niepełnosprawnych dzieci. Aby go wesprzeć wystarczy wejść w poniższy link, gdzie za pośrednictwem platformy Polak Pomaga można dokonać dowolnej wpłaty: 

http://bit.ly/2qZENcP

Dzięki zebranej kwocie zorganizowany zostanie terapeutyczny turnus dla podopiecznych Stowarzyszenia, którzy będą mogli skorzystać ze specjalnie przystosowanych na potrzeby akcji specjalistycznych trójkołowych rowerów z platformami.

W trakcie całego turnusu, ale także wszystkich wyjazdów rowerowych, zapewniona będzie profesjonalna pomoc terapeutów. Dla dzieci z autyzmem sama zmiana otoczenia jest elementem terapii. 

Przyłącz się do tej szlachetnej akcji! Pomóżm przywieźć wspomnienia z pierwszych rowerowych wycieczek.

 

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie