Co działo się na pogrzebie Magdaleny Żuk?

Nadal niewiele wiadomo. Niektórzy są przekonani, że dziewczyna zabrała tajemnicę do grobu.
Co działo się na pogrzebie Magdaleny Żuk?
Fot. Facebook/YouTube
26.05.2017

Przez kilka ostatnich tygodni cała Polska żyła sprawą śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Na ten temat krążyło mnóstwo teorii spiskowych i nadal nie wiadomo, czy kiedykolwiek poznamy prawdę. Tymczasem po cichu zdążył się odbyć pogrzeb młodej bogatynianki...

Jak to się zaczęło?

Magda wyleciała do Egiptu, bo chciała odpocząć – tak brzmi oficjalna wersja. Na miejsce doleciała szczęśliwie, ale już pierwszego dnia Markus – jej chłopak odebrał od niej telefon i dowiedział się, że Magda słyszy wokół pokoju dziwne hałasy. Następnie przekazała słuchawkę recepcjoniście, a rano przesłała informację, że wszystko w porządku. Jednak coś dziwnego zaczęło się dziać już drugiego dnia. Magda próbowała skontaktować się z partnerem, ale nie wiadomo zbyt dużo o kulisach tej rozmowy. Potem trafiła do szpitala, a tam w niewyjaśnionych okolicznościach zmarła.

W Sieci krąży wiele teorii. M. in. podejrzewano, że u dziewczyny mogła ujawnić się schizofrenia, ale nie wykluczano innych wątków. Do najpopularniejszych należy handel ludźmi oraz przypadkowa napaść i gwałt. Pod tym względem zastanawiająca jest zwłaszcza wymiana słów prowadzona przez Egipcjan podczas rozmowy Magdy i jej chłopaka Markusa. Padają wulgarne słowa w kontekście seksualnym. Rozważano też powiązanie tej sprawy ze śmiercią innej Polki, ale śledztwo pod tym kątem przyniosło negatywny wynik.

Zobacz także: Jakie groźby dostają koledzy Magdaleny Żuk? „Niesamowita fala hejtu! Ludzie grożą, że poukręcają nam głowy!”

Magdalena Żuk śmierć

Fot. Prt screen Facebook

Dziwne doniesienia turystów...

W Internecie krążą także wpisy, że Magda była widziana przez niemieckich turystów w nocy w hotelu. Podobno nie była w stanie sama utrzymać się na nogach i towarzyszyło jej kilku mężczyzn. Na podstawie zdjęć z pobytu widać, że dziewczynie stała się krzywda, ale nadal nie znamy najważniejszych faktów z jej podróży. Egipcjanie utrzymują, że popełniła samobójstwo, natomiast wielu Polaków podejrzewa o wspólne działanie obcokrajowców oraz osoby z najbliższego środowiska Magdy. W stronę Markusa ciągle padają oskarżenia oraz groźby. Do tego stopnia, że mężczyzna prawie nie wychodzi z domu.

W Egipcie odbyła się sekcja zwłok, a potem zabalsamowane ciało dziewczyny zostało przetransportowane do Polski. 19 maja w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu dokonano kolejnej sekcji. Specjaliści pobrali próbki potrzebne do wykonania badań toksykologicznych, biologicznych oraz histopatologicznych. Wcześniej w Warszawie ciało zostało przebadane tomografem komputerowym. Nie wiadomo, kiedy będą wyniki. Specjaliści proszą o wyrozumiałość.

Magdalena Żuk śmierć

Fot. Prt screen YouTube

Pogrzeb

Magda miała cichy i spokojny pogrzeb, choć w ceremonii wzięło udział kilkaset osób. Ciekawskich i żądnych sensacji osób z aparatami fotograficznymi nie wpuszczono. Wszystkie osoby, które zapytano o Magdę, podkreślają, że była pełną życia, wesołą i kulturalną dziewczyną. Uwielbiała sport, zdrowo się odżywiała, miała wiele planów na życie.

Mieszkańcy Bogatyni, którzy byli na pogrzebie, odpowiadają, że prawda raczej nie wyjdzie na jaw i dziewczyna zabrała ją ze sobą do grobu. Jedna z kobiet powiedziała, że nigdy nie uwierzy w wersję o samobójstwie. Określa Magdę jako fajną, pogodną dziewczynę.

Czy poznamy prawdę? Czas pokaże.

Według doniesień portalu www.pomorska.pl  Egipcjanie uważają, że Magdę opętał zły duch. Podobno aż pięć osob nie było w stanie jej utrzymać, tak wielka drzemała w niej siła. Mieszkańcy Afryki czują się też poszkodowani w związku ze śmiercią Magdy.

Zobacz także: EXCLUSIVE: Prowadzę własne śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Odkryłam, że...

Źródło: www.pomorska.pl,http://wiadomosci.wp.pl,www.fakt.pl

 

Komentarze (5)

Ocena: 3.6 / 5
gość (Ocena: 5) 25.06.2017 11:58
A dla mnie to wszystko dziwne. Wiem, ze o zmarlych zle sie nie mowi ale po kiego diabla poleciala do tego Egiptu sama? Mogla zabrac kogokolwiek. Blondynka, Europejka, niebrzydka.. No kurde. Szkoda dziewczyny.. Byla naprawde pogodna, pelna zycia dziewczyna.. Nie uwierze nigdy w wersje o samobojstwie, chyba, ze naprawde nafaszerowali ja takim shitem ze nie wiedziala jak ma na imie. Sama z siebie nigdy by nie zrobila takiego okropienstwa..
odpowiedz
agniecha (Ocena: 2) 26.05.2017 21:20
nie mogę go słuchać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.05.2017 12:33
taa biedni poszkodowani mieszkancy Afryki. Noz kur...wa mac!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 26.05.2017 03:12
Panie Jackowski. Obserwuję u pana nagły atak psychozy. Cytując pana: "Ja mam takie wrażenie".
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo