Rutkowski kończy śledztwo w sprawie Magdaleny Żuk: „Już wiem, co wydarzyło się w Egipcie”

Czyżby?
Rutkowski kończy śledztwo w sprawie Magdaleny Żuk: „Już wiem, co wydarzyło się w Egipcie”
Fot. Facebook (Egipt - Poznaj prawdę)
16.05.2017

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk wstrząsnęła całą Polską. Tragedia, która początkowo wydawała się pechowym zbiegiem okoliczności (bo samotne wakacje w niebezpiecznym państwie; bo nieważny paszport Markusa, bo niefart podczas kontroli na lotnisku, kiedy to Magda miała szansę na powrót do Polski, itp.), z czasem zaczęła przybierać coraz bardziej niespodziewane scenariusze.

O najpopularniejszych hipotezach na temat tego, co naprawdę wydarzyło się w egipskim kurorcie, pisałyśmy tutaj:

Zagadkowa śmierć Magdaleny Żuk. Co zrobiono jej w Egipcie? Podobno…

Krążyły już teorie na temat tego, że Magda uraziła tamtejszych mieszkańców swoim strojem i zachowaniem, więc mężczyźni postanowili wykonać na niej samosąd. Innym popularnym przypuszczeniem było to, że piękna Polka padła ofiarą handlarzy ludźmi. Nie brakowało i takich hipotez, że Magdę odurzono narkotykiem, zgwałcono, a dziewczyna w wyniku doznanej traumy po prostu popełniła samobójstwo. Jak było naprawdę?

Krzysztof Rutkowski stwierdził, że wie, co spotkało Magdę na feralnych wakacjach.

Magda Żuk

Fot. Facebook (Egipt - Poznaj prawdę)

- Magda miała bardzo silne załamanie nerwowe. Tak czasami bywa. Naszym zdaniem doznała go w samolocie – wyznał Rutkowski na łamach Super Expressu. Detektyw stwierdził, że Żuk załamała się nie w wyniku zbiorowego gwałtu w Egipcie, a przez… traumę z dzieciństwa. O szczegółach swojej tezy nie chciał jednak mówić.

- Czasami prawda nie jest wstrząsająca, a jest po prostu bardzo smutna – dodał i podsumował, że przyczyną zgonu Magdy były obrażenia odniesione na wskutek upadku z wysokości, będącego próbą samobójczą.
Co miał na myśli, mówiąc o traumie z dzieciństwa? Nie wiadomo. O swoich przypuszczeniach poinformował już rodzinę zmarłej i media. Tym samym zakończył swoje śledztwo.

O tym, jak było naprawdę, być może dowiemy się po sekcji zwłok, która ma zostać przeprowadzona już w Polsce. Ale to nie koniec zaskakujących wiadomości w tej sprawie...

Magda Żuk

Fot. Facebook (Egipt - Poznaj prawdę)

Portal WP.pl dotarł do szokującej informacji, która może częściowo potwierdzić wnioski Rutkowskiego. Okazuje się, że Magdalena była pacjentką poradni i oddziału psychiatrycznego w Sieniawce koło Bogatyni. Potwierdził to wicedyrektor szpitala. Dziś policja otrzymała pełną dokumentację leczenia 27-latki. Szczegóły nie zostały ujawnione - obowiązuje tajemnica lekarska.

- Wątek ewentualnego załamania psychicznego jest badany, materiał dowodowy jest przez cały czas zbierany i dokumentacja jest cały czas zbierana - poinformowała prokurator Ewa Węglarowicz-Makowska, naczelnik I Wydziału Śledczego Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze i szefowa specjalnego zespołu badającego śmierć młodej Polki.

Kiedy zapytano ją, czy Magdalena leczyła się psychiatrycznie, prokurator odpowiedziała jedynie, że „są to dane wrażliwe”.

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.05.2017 20:00
Co za idioci ukrywają prawdę a z dziewczyny robia psychicznie chora. Rutkowski przyznaj sie ze Cie zastraszali i grozili śmiercią!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2017 01:53
Zgwałcili ją i nie ma o czym gadać, dziewczyna skoczyla z okna na wskutek doznania traumy, bo to co przeżyła napewno było straszne ! Nie żadna trauma z dzieciństwa, bzdury wypisują i tyle. Nie wierzcie w to co czytacie bo oni mydlą ludziom oczy,że niby Egipt taki otwarty i miły dla turystów....sraty taty będzie wiosna.... nie od dawna wiadomo że Egipt to terrorystyczny kraj taki sam jak Arabia saudyjska i dochodzi tam do nieludzkich poczynań i zamachów !!! A to że dziewczyna chorowała i leczyła się psychicznie, mogło zwiększyć jej szanse na popełnienie samobójstwa, ale nie musiało.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2017 09:32
Nie wierzę!!! Wymyślili chorobę psychiczną żeby ukryć prawdę, żeby ludzie się nie bali i jeździli do Egiptu. Żeby arabusy mogły gwalcic i porywac kobiety. Masakra współczuję rodzinie tej dziewczyny :-(
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.05.2017 05:47
Szkoda dziewczyny a my nie dowiemy się prawdy, dla wszystkich najwygodniej będzie zamieść sprawę pod dywan robiąc z niej psychicznie chorą i wymyślać że auaktywniła się jej choroba z dzieciństwa. Rutkowski chciał na chwilę zaistnieć w mediach, zaistniał robiąc z siebie pośmiewisko. Wszystko co mówił było wcześniej w sieci. To jak kłamie, kręci i oszukuje ludzi pokazuje film tusz po programie "UWAGA". Gdzie podstawiona blondynka wkręca publicznie wszystkich że ja to też spotkało a później się z tego śmieją jadą samochodem mówiąc "ale daliśmy czadu, wyszło zajebiście". Wracając do Magdaleny, wróci do polski i nasza prokuratura powie że nic się nie wydarzyło, Magda nie zgwałcona po to aby uciszyć sprawę.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 16.05.2017 22:57
Nie rozumiem. Dziewczyna mówi, że ją zgwałcili, a tutaj takie cyrki... Dziwne, że trauma z dzieciństwa dopadła ją akurat na tej wycieczce, a nie jednej z poprzednich. Nie rozumiem, serio...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie