Zagadkowa śmierć Magdaleny Żuk. Co zrobiono jej w Egipcie? Podobno…

W Sieci krąży 6 hipotez. W którą z tych teorii wierzysz Ty?
Zagadkowa śmierć Magdaleny Żuk. Co zrobiono jej w Egipcie? Podobno…
Fot. Facebook (Egipt - Poznaj prawdę)
12.05.2017

Tragiczna śmierć Magdaleny Żuk w egipskim kurorcie to sprawa, która zszokowała wszystkich Polaków. Do tej pory nie wiadomo, co tak naprawdę wydarzyło się w czasie wakacji, na które piękna 27-latka zdecydowała się wybrać samotnie. Prawdy na ten temat próbuje dociec detektyw Krzysztof Rutkowski, ale to, kiedy dowiemy się, jak zginęła Magda – pozostaje jedną wielką niewiadomą.

Śmierć 27-letniej Polki wywoła także spore zamieszanie wśród Egipcjan. Jedni na Facebooku składali kondolencje jej rodzinie, inni natomiast pisali bardziej dosadne komentarze. Przypomnijmy:
Egipcjanie komentują na Facebooku śmierć Magdaleny Żuk: „Come to fuck!”

Polscy internauci tymczasem próbują przeprowadzić śledztwo na własną rękę. Czy któraś z tych hipotez zostanie wkrótce potwierdzona? I która z tych teorii jest najbliżej prawdy Waszym zdaniem?

HIPOTEZA 1: W śmierć Magdy zamieszany jest jej chłopak, Markus

W Sieci pojawia się wiele głosów mówiących o tym, że w śmierć Magdy zamieszany jest jej chłopak, Markus. Internauci doszli do takiego wniosku po tym, jak wyciekło nagranie, na którym chłopak w niezwykle spokojny sposób rozmawia z wyraźnie przybitą dziewczyną. To stoickie wręcz opanowanie wydało im się bardzo podejrzane.

Niektórzy zauważyli także powiązanie mężczyzny z niejakim Maćkiem S., który wśród znajomych na Facebooku ma wielu Arabów. Paru z nich to także znajomi rezydenta, który miał opiekować się Magdą podczas pobytu w egipskim kurorcie.
W winę Markusa nie wierzą natomiast rodzice ofiary, którzy w jednym z telewizyjnych wywiadów wyznali, że ich córka była bardzo szczęśliwie zakochana w swoim partnerze i planowała z nim ślub.

Fot. Facebook (Egipt - Poznaj prawdę)

Magda Żuk śmierć

Fot. Facebook (Egipt - Poznaj prawdę)

HIPOTEZA 2: Magda została poddana „rytuałowi taharrusz”

Jak donosi serwis pudelek.pl, Dariusz Loranty (był negocjator policyjny) uważa, że być może ofiara przed śmiercią została poddana rytuałowi taharrusz:

„Samotna młoda kobieta, która decyduje się na taką podróż może się spodziewać, że ze względu na różnice kulturowe mogą się pojawić pewne niechciane zachowania. Być może doszło do zjawiska znanego pod nazwą taharrusz. Jest to znane w krajach muzułmańskich, swojego rodzaju ukaranie kobiety za niegodziwe zachowanie w miejscu publicznym – tłumaczył w rozmowie z tygodnikiem Wprost. Polega ono na grupowym molestowaniu, jeden krąg mężczyzn otacza ofiary i dotyka je w części intymne, a drugi krąg osłania tych pierwszych”.

Wynikałoby z tego, że Magda swoim zachowaniem czy ubiorem mogła urazić tamtejszych mężczyzn, którzy postanowili ją ukarać na swój sposób.

Ile w tym prawdy? Nie wiadomo. To tylko kolejna z teorii, której nikt jeszcze oficjalnie nie potwierdził.

Magda Żuk śmierć

Fot. Facebook (Egipt - Poznaj prawdę)

HIPOTEZA 3: Magda została otruta narkotykami przez mężczyzn, którzy chcieli ją zgwałcić, okraść lub sprzedać do domu publicznego


Ta teza pojawia się wśród internautów najczęściej. Komentatorzy z Sieci argumentują swoje racje tym, że na nagraniu jej rozmowy z Markusem widać wyraźnie, że dziewczyna zachowuje się nieswojo. Być może jest to efekt traumy po zbiorowym gwałcie (część osób usłyszała na nagraniu jej ciche wyznanie „zgwałcono mnie”), a być może narkotyki, które najprawdopodobniej jej podano, nie przestały jeszcze działać.

- Jej zachowanie nie było normalne. W mojej opinii była pod wpływem groźnych narkotyków. A dokładnie specyfiku flakka (zwanego narkotykiem zombie) - komentuje w Super Expressie dr Tarek Ahmed. - To bardzo groźny specyfik. Na rynku narkotyków to nowość. Wygląda jak sole do kąpieli. Dostępny jest głównie w Stanach Zjednoczonych, ale można go też dostać w Europie. Człowiek, który go zażyje, zachowuje się, jakby postradał zmysły. Jest jak szalony, nie można z nim nawiązać kontaktu. Podobnie zachowywała się Magda.

Także w jednej ze swoich wypowiedzi Krzysztof Rutkowski wyznaje: - Mam świadków na to, że czterech Arabów prowadziło Magdę, zdejmowali z niej biżuterię, szydzili z niej.

Chcieli ją okraść? Ukarać za coś? Zabawić się? A może sprzedać do domu publicznego? Być może wkrótce dowiemy się prawdy.

Magda Żuk śmierć

Fot. Facebook (Egipt - Poznaj prawdę)

HIPOTEZA 4: Magda popełniła samobójstwo, bo załamała się psychicznie

Podczas gdy pierwsze oficjalne komunikaty głosiły, że Magda cierpiała na chorobę psychiczną, ponieważ w szpitalu zachowywała się agresywnie i w sposób niepoczytalny, wielu internautów twierdzi, że dziewczyna załamała się nerwowo dopiero w wyniku gwałtu. Sugerują, że mogła wyskoczyć z okna, ponieważ doznała wielkiej krzywdy fizycznej i psychicznej.

Także rodzice tragicznie zmarłej ofiary twierdzą, że przed wyjazdem do Egiptu była całkowicie normalną, wesołą kobietą, która miała przed sobą całe życie. Dodają, że w ich rodzinie nikt nie cierpiał na choroby psychiczne.

HIPOTEZA 5: Magda poleciała do Egiptu jako „dziewczyna do towarzystwa”


Zdaniem agencji detektywistycznej Lampart Group SA, Magda poleciała do Egiptu jako „dziewczyna do towarzystwa”. W zamian za spędzanie czasu z bogatymi mężczyznami, miała otrzymać sowite wynagrodzenie. Dopiero po przylocie okazało się, że do jej obowiązków miałyby także należeć usługi seksualne – i tutaj, jak twierdzą detektywi – zaczyna się prawdziwa tragedia.

Wedle naszych precyzyjnych ustaleń, wszystko zaczęło się kiedy Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu na mocy obietnicy zarobienia dużych pieniędzy jako tzw. "dziewczyna do towarzystwa" - oświadczenie firmy detektywistycznej cytuje serwis pudelek.pl. W przypadku Magdy, zaraz po jej przylocie doszło do różnych zdarzeń, w wyniku których dziewczyna przeraziła się, spanikowała i chciała się wycofać, ponieważ nie spodziewała się takiego obrotu spraw. W wyniku jej paniki wszystko potoczyło się w zupełnie inny sposób niż zaplanowane to było szablonowo przez grupę przestępczą.

Magda od samego początku i przez cały czas była pilotowana - jeszcze na długo przed samym wyjazdem, najprawdopodobniej przez osoby przez nas wytypowane w wyniku śledztwa wywiadowczego. Osoby te przez cały czas miały kontrolę i wiedzę na temat tego w jakim naprawdę Magda celu udaje się do Egiptu oraz gdzie jest, co robi i z kim się spotyka. Wszystko, co stało się później było natomiast wynikiem działań chaotycznych, aby za wszelką cenę nie dopuścić do powrotu Magdy do kraju, wynikiem czego grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki.

Agencja detektywistyczna dodaje, że w tę sprawę zamieszani są zarówno Polacy, jak i cudzoziemcy.

Magda Żuk śmierć

Fot. Prt screen Facebook

HIPOTEZA 6: Egipcjanie molestują kobiety, a Magda przypadkiem stała się ich ofiarą

Nie brakuje także i takich głosów, że Magda Żuk miała zwyczajnie… pecha. Na forach internetowych aż roi się od wpisów kobiet, które w egipskich kurortach także doświadczyły molestowania ze strony tamtejszych mężczyzn. Swoje trzy grosze dorzucają także panowie, którzy zdecydowali się spędzić wakacje w Egipcie. Z ich wypowiedzi wynika, że pracownicy hoteli tylko czyhają na samotne, atrakcyjne dziewczyny, które następnie odurzają narkotykami i gwałcą. Wynikałoby z tego, że Magda miała po prostu pecha, wybierając się na samotne wakacje bez swojego chłopaka.

Myślicie, że któraś z tych hipotez okaże się prawdą? A może w egipskim kurorcie wydarzyło się coś jeszcze, o czym nikt nie ma pojęcia?

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.05.2017 09:05
Było dupy nie pchać gdzie nie trzeba. Za brak rozumu się płaci, kto o zdrowym rozumie w obecnej sytuacji politycznej wybiera się w tamte strony? Nie jest mi żal tej dziewuchy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.05.2017 08:51
odpowiedz: handel ludzmi
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.05.2017 15:50
każdy myśli że ma rację a prawda nas pewnie wszystkich zaskoczy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.05.2017 15:27
Podczas lotu samolotem doszło np do pęknięcia guza w głowie o którym nie wiedziała co spowodowało jej dalsze dziwne i nienaturalne zachowanie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.05.2017 14:10
pewnie wszyscy będziemy w szoku, jak już dowiemy się całej prawdy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo