Pedofile kupują sobie dzieci!

Dziećmi handluje się nie tylko w krajach Trzeciego Świata, coraz częściej takie transakcje odbywają się w państwach uważanych za cywilizowane i rozwinięte.
Pedofile kupują sobie dzieci!
15.05.2009

Zazwyczaj kojarzymy pedofilów jako osoby czające się w krzakach nie daleko miejsc, gdzie przebywają dzieci, albo z zaślinionym zboczeńcem czatującym w Internecie i podającym się za kogoś innego. Te stereotypowe wizerunki zakłócane są wiadomości z różnych stron świata.

Serwis DallasNews opisał transakcję, jaką zorganizowała miejscowa policja.

W zasadzce zatrzymano Kevina Moake. W jednej z restauracji spotkał się z mężczyzną, który chciał mu sprzedać swoją córkę. Cena okazyjna - 2 tysiące dolarów. Okazało się, że Moake nie dysponował taką kwotą, dlatego zdecydował się wynająć dziewczynkę na jedną noc, za 100 dolarów. Gdy transakcja została sfinalizowana, mężczyznę aresztowano. Sprzedającym był podstawiony policjant. W samochodzie Moake zabezpieczono laptop, na którym znaleziono 600 zdjęć z dziecięcą pornografią.

Sąd skazał mężczyznę na 10 lat pozbawienia wolności i wpisał go na listę seksualnych przestępców. Okazuje, się że takie transakcje są coraz liczniejsze. Coraz więcej pedofilów lata na Haiti. Jeszcze niedawno modna była Azja, jednak w tym karaibskim państwie pogrążonym w anarchii i kryzysie można swobodnie się poruszać, a w razie wpadki wystarczy łapówka. Z informacji światowych organizacji wynika, że na Haiti znajduje się 300 tysięcy małych niewolników.

Choć Europa może wydawać się na pozór wolna od tego typu procederów, mają one miejsce na Starym Kontynencie. Jest ich mniej, przestępcy bardziej się maskują, ale nadal istnieją ludzie gotowi sprzedawać albo wynajmować swoje dzieci.

Zobacz także:

Brzuchy do wynajęcia

Małżeństwa, które z różnych przyczyn nie mogą mieć dzieci, decydują się na wynajęcie surogatek.

Sprzedał córkę za 100 skrzynek piwa i steki

Ojciec alkoholik i amator krwistych steków postanowił pozbyć się córki, żeby móc oddać się swoim ulubionym czynnościom.

Polecane wideo

Komentarze (64)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2009 21:06
obciąć fiuta każdemu Pedofilowi i będzie spokuj nie będzie miał czym sie zabawiać xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2009 14:25
w więzieniu zrobią z nimi porządek, nie ma tam litości dla pedofilów, oglądaliście "Symetrię"? tam jest motyw pedofila...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2009 21:47
Za kutasa bym ich powiesiłaaa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2009 15:20
a co z rodzicami którzy świadomie sprzedają swoje dzieci, wiedząc na jaki los ich skazują;/ az brak słów!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2009 12:44
co za s k u r w y s y n y!!!!!!!!!!!!!!! takich tylko ciac i czekac az sie wykrwawia1!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie