24-latka potargała, spaliła i oddała mocz na Koran. „Dopadnę was!” - grozi muzułmanom (ZOBACZ FILM)

Kobiety są coraz bardziej radykalne. Po co to zrobiła?
24-latka potargała, spaliła i oddała mocz na Koran. „Dopadnę was!” - grozi muzułmanom (ZOBACZ FILM)
źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=VYlRpgLWSK0)
22.02.2017

Nastroje antyislamskie w Europie są tak silne, jak chyba nigdy wcześniej. Kolejne ataki terrorystyczne i niekontrolowany napływ uchodźców sprawiają, że strach (nie zawsze uzasadniony) przed muzułmanami narasta. Podobnie jak agresja skierowana bezpośrednio przeciwko nim. Nie tylko w wykonaniu bojowo nastawionych mężczyzn.

Coraz częściej swój sprzeciw wyrażają także kobiety. Wystarczy wspomnieć sprawę z 2015 roku, kiedy Polka obrzuciła warszawski meczet wieprzowiną. O krok dalej poszła pewna młoda Słowaczka, która sprofanowała Koran, a nagranie z tego aktu opublikowała w Internecie.

Chyba nie tak powinna wyglądać dyskusja o dzielących nas różnicach…

Zobacz również: Jak muzułmanie „bawią się” kobietami

 

profanacja koranu

źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=VYlRpgLWSK0)

Do zdarzenia doszło w grudniu 2016 roku. Sheila Szmerekova zamieściła w Sieci filmik, na którym dopuszcza się profanacji świętej księgi muzułmanów. 24-latka trzyma w dłoni Koran, który następnie zostaje przez nią rozerwany i podpalony. To jednak nie koniec - po wszystkim kuca nad rozrzuconymi kartkami i oddaje na nie mocz.

Nagranie szybko zostało usunięte z Internetu, ale jego kopie wciąż można oglądać w ocenzurowanej wersji. Przeciwniczka muzułmanów pozuje na tle słowackiej flagi i wygłasza swoje przesłanie.

Dopadnę was, krok po kroku. Bez względu na to, czy to kobieta, dziecko czy mężczyzna. Sprzątnę każdego, kto stanie mi na drodze - grozi.

Zobacz również: Czym grozi porzucenie islamu? Byli muzułmanie wyznają przerażającą prawdę...

profanacja koranu

źródło: YouTube (youtube.com/watch?v=VYlRpgLWSK0)

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie pozostanie jednak odizolowana od społeczeństwa. Za głoszenie mowy nienawiści grozi jej nawet 6 lat więzienia. Na wyrok czeka w areszcie.

Skąd u młodej kobiety tak radykalne poglądy i chęć dzielenia się nimi publicznie? Matka oskarżonej twierdzi, że córka ma poważne problemy zdrowotne i życiowe. Spędziła już kilka miesięcy w zamkniętym ośrodku psychiatrycznym, a jakiś czas temu odebrano jej prawa rodzicielskie do syna. 24-latka miała nadużywać alkoholu i zaniedbywać dziecko.

10 lat temu została zgwałcona przez 14 mężczyzn pochodzenia romskiego i prawdopodobnie to jest główny powód jej dzisiejszej postawy. Zobacz nagranie…

Zobacz również: Seksualna metoda Mahometa

Polecane wideo

Komentarze (13)

Ocena: 4.38 / 5
gość (Ocena: 5) 22.02.2017 08:41
Głupia, może przepłacić to życiem. Islam to zdecydowanie nie religia pokoju. Jakby jakiś islamista tak potraktował Biblię to większość islamistów będzie mu "bić brawo" i uznają za bohatera, żaden Chrześcijanin mu głowy nie utnie, w krajach arabskich pewnie nikt nic by mu nie zrobił, w cywilizowanych krajach np. Europy poszedłby siedzieć, natomiast jak ktoś zniszczy koran to zaraz znajdą się chorzy islamiści że wymierzyć mu karę - śmierci.
zobacz odpowiedzi (10)
edyta (Ocena: 5) 22.02.2017 08:27
No ma jaja laska..
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie