Najstraszniejsze przepowiednie na 2017 rok

Co wydarzy się przez najbliższe 12 miesięcy?
Najstraszniejsze przepowiednie na 2017 rok
Fot. iStock
30.12.2016

„I znowu będą wieszczyć koniec świata” – pomyślałaś sobie zapewne, klikając w nasz artykuł. Otóż nie. Przepowiednie na 2017 rok wcale nie zakładają, że nastąpi biblijna Apokalipsa i cały ród ludzki zostanie zmieciony z powierzchni ziemi. W najbliższych 12 miesiącach wydarzą się podobno znacznie gorsze rzeczy. Tak przynajmniej twierdzą specjaliści, którzy od lat badają słowa jasnowidzów, zapowiedzi masonów i objawienia Fatimskie.


Co przyniesie rok 2017? Oto kilka najstraszniejszych hipotez.


Wojny religijne i upadek Kościoła


W tym roku wypadnie akurat setna rocznica objawień Matki Bożej Fatimskiej. Trzecia Tajemnica Fatimska mówi o ciałach zabitych w Watykanie oraz o zamordowanym przez żołnierzy papieżu. Po nim mają ginąć biskupi, księża i zakonnicy. Śmierć dosięgnie także wiernych.


„Ksiądz Malachi Martin, który był jezuitą oraz egzorcystą, podobno miał wgląd w pełną treść Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej i mówił o niej:


największy koszmar, pomnożony wykładniczo.

2017

Fot. iStock

W wywiadzie udzielonym na dwa lata przed swoją śmiercią (zm. 27 lipca 1999 roku) podkreślił, że wydarzenia zapowiedziane w trzeciej tajemnicy fatimskiej są odległe o nie więcej niż 20 lat. Mówiąc to w 1997 roku, wyraźnie wyznaczył rok graniczny na 2017. Wielka wojna ma trwać aż do grudnia 2019 roku, kiedy to zakończy się okres wielkiego ucisku” – wyjaśnia astroweb.pl.


Groźby masonów


Dokładnie w 2017 roku wypadnie 300 rocznica założenia loży masońskiej. W 1917 masoni zapowiedzieli, że równo za sto lat wejdą w ostateczną fazę walki z Kościołem i doprowadzą do jego definitywnego upadku. Przez najbliższe 12 miesięcy podejmą zatem działania, które mają spełnić ich zapowiedzi.

2017

Fot. iStock

Zamachowiec Ali Agca zapowiada zniszczenie Zachodu


13 maja 1981 roku turecki zamachowiec Ali Agca przeprowadził nieudany zamach na papieża Jana Pawła II. Śmierć Ojca Świętego miała według fanatyków islamu przyspieszyć przyjście Mahdiego i doprowadzić do tego, by jedyną panującą na świecie religią był właśnie islam. Ponieważ Jan Paweł II przeżył wówczas zamach, „ostateczna” walka muzułmanów z chrześcijanami rozegra się według jego niedoszłego zabójcy 13 maja 2017 roku.


„Już od dawna Iran i islamski fanatyzm przygotowują się do końcowej bitwy. Przypuszczą decydujący atak 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy” – napisał w swojej książce. Dodał również, że będzie to jednoznaczne z atakiem na cywilizację Zachodu. Ta – według niego – wygra to starcie.

2017

Fot. iStock

Kontakt z Kosmosem


Nie brakuje także przepowiedni głoszących, że w 2017 roku uda się zdobyć dowody na istnienie życia na innych planetach niż Ziemia. Kontakt z tymi istotami zostanie jednak nawiązany podobno nie wcześniej niż w 2025 roku.


Kolejne zamachy terrorystyczne


Rok 2016 obfitował w zamachy terrorystyczne, zwłaszcza we Francji. W roku 2017 niestety czeka nas powtórka tych tragicznych wydarzeń. Zamachowcy będą próbowali pokazać, jak wielką mają moc.


„Najsmutniejszy kot świata” został wreszcie adoptowany! Już po godzinie zmienił się nie do poznania… (FOTO)2017

Fot. iStock

Śmierć papieża Franciszka


Na temat roku 2017 wypowiedział się również mędrzec hinduski, Atmatattva. Według niego ostatni papież będzie pół-papieżem, ponieważ w połowie swojego pontyfikatu zostanie zabity lub umrze. Co ciekawe, papież Franciszek również stwierdził w jednej ze swoich wypowiedzi, że w 2017 roku zakończy się jego pontyfikat. Zdaniem Atmatattvy będzie to równoznaczne z upadkiem Watykanu i całego chrześcijaństwa, a także z… globalną wojną.


„Muzułmanie wywołają wielką wojnę i po to, by przed nimi się obronić, reszta świata będzie musiała się zjednoczyć: Ameryka, Wielka Brytania, Australia, Japonia, Indie, Pakistan, wszyscy się połączą”.

2017

Fot. iStock

Co czeka Polskę w 2017 roku?


Na tle wyjątkowo ponurych wizji, dotyczących reszty świata, sytuacja Polski w 2017 roku wypada dość optymistycznie. Zdaniem niektórych, to właśnie nasz język bardzo zyska na znaczeniu w ujęciu międzynarodowym. Mają w nim zostać zapisane najważniejsze światowe umowy i rozporządzenia.


Polskę ominąć też mają najbrutalniejsze konflikty zbrojne. W 2017 roku wyswobodzimy się spod wpływów innych państw i zyskamy pełną suwerenność. Staniemy się także kolebką pokoju i rajem dla uciekinierów, chcących schronić się u nas przed III wojną światową.


Jak podaje serwis astroweb.pl, „w Polsce powstanie iskra, która będzie zarzewiem przemiany całej ludzkości. To właśnie z naszego kraju wypłynie mądrość czyniąca ludzi lepszymi”.


Co Wy na to?

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.12.2016 11:26
Chyba ktoś z PiSu to PISaaalll....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.12.2016 08:37
"Rok 2016: Kontynent europejski niemal całkowicie się wyludni. Wybuchnie u nas również wojna nuklearna. W Ameryce z kolei nie będzie kolejnych prezydentów. Barack Obama jest ostatnią osobą, która pełni ten urząd." tak pa.pi.lot pisał rok temu w artykule, jak widać nic się nie spełniło :P co było do przewidzenia. Ja traktuje te przepowiednie tylko jako ciekawostki a nie prawdziwe (nawet w części) przepowiednie. Na 2017 mogę się zgodzić tylko co do dwóch rzeczy, 1. będą kolejne zamachy terrorystyczne w Europie, niestety ale to nieuniknione skoro Mer.kel nawpuszczała do Europy tylu uchodźców wśród których jest wielu chorych umysłowo potencjalnych terrorystów (i nie tylko bo wśród tych którzy przybyli do Europy dużo wcześniej też jest wielu popieprzonych fanatyków) 2. Polska na tle innych państw Europy zachodniej takich jak Niemcy, Francja itd. będzie swego rodzaju taką właśnie "oazą spokoju" . Całe szczęście uchodźców i terrorystów nic nie zachęca do przyjechania do Polski
odpowiedz

Polecane dla Ciebie