Jesteś z Gdańska lub okolic? Weź udział w konkursie „Szkoła żon (i… nie żon)”!

Do wygrania wejściówki na warsztaty, książka i piękna biżuteria!
Jesteś z Gdańska lub okolic? Weź udział w konkursie „Szkoła żon (i… nie żon)”!
17.10.2016

„Szkoła żon i ( …nie żon)” to pomysł przeniesienia szkoły opisywanej w powieści „Szkoła Żon” Magdaleny Witkiewicz w realne życie. Bohaterki powieści jadą do luksusowego hotelu z daleka od szumu cywilizacji, by w przyjaznym gronie, pod okiem wyjątkowych nauczycieli poznawać swoje prawdziwe ja.


I tak też jest w Szkole, która powstała z inicjatywy autorki powieści "Szkoła żon" Magdaleny Witkiewicz oraz społeczności nudoodporne.pl i została objęta patronatem Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu. Ma na celu motywowanie kobiet do pozytywnych zmian w myśleniu o sobie, o partnerstwie i własnej sprawczości. Ta inicjatywa pomoże wielu kobietom inaczej spojrzeć na swoje możliwości, pokaże jak wiele zależy od ich myślenia, nauczy jak być szczęśliwą i pozwoli rozwinąć skrzydła.


I Edycję "Szkoły żon i (… nie żon)” poprzedzi cykl eventów wieczorowa "Szkoła żon i (...nie żon)" w następujących miastach: start był w Elblągu 23.09.2016, następne będą: Gdańsk 21.10.2016, Bydgoszcz 18.11.2016, Poznań 2.12.2016, Łódź 13.01.2017 i Warszawa 3.02.2017.


Zajęcia w wieczorowej „Szkole żon i (… nie żon)” poprowadzą: Magdalena Witkiewicz - opowie o tym, jak być ekspertem od happy endów, Ewa Makowska - poprowadzi zajęcia z przysposobienia obronnego, i nauczy Was jak się bronić przed złym nastrojem i negatywnymi myślami , Joanna Keszka - podpowie jak zatroszczyć się o swoje prawo do dokonywania własnych wyborów seksualnych i do podążania za własnymi potrzebami zarówno w seksie, jak i w życiu, Kasia Dziewulska specjalistka od make-up przypomni kobietom, że są piękne, a Kasia Gapska na fotografiach uwieczni towarzyszące im emocje. Po takiej dawce pozytywnej energii każda z Pań zacznie uśmiechać się do wszystkich wokół (do lustra też!!!), zrozumie męski punkt widzenia i uwierzy w happy endy. Wszystko to w przepięknych wnętrzach luksusowych hoteli.


Wielki finał i zarazem I edycja "Szkoły żon i nie (..żon)” w Talaria SPA 7-13 marca 2017. W ciągu 7–dniowego pobytu w Talaria SPA Panie odbędą cykl zajęć: z coachem dotyczących poczucia własnej wartości, z seksuologiem, trenerem personalnym, spotkają się z pisarką Magdaleną Witkiewicz i odbędą o rozmowy o kobiecych pragnieniach, przejdą kurs w szkole makijażu z Kasią Dziewulską, nauczą się chodzić na szpilkach i gotować z miłością, odbędą zmysłową sesję zdjęciową (dla odważnych akty) z Kasią Gapską, będą mogły korzystać z dobrodziejstw hotelowego SPA.


O ekspertkach czuwających nad całością więcej przeczytacie TUTAJ.


Z okazji drugiego eventu, który odbędzie się 21 października w Gdańsku, mamy dla Was KONKURS.

 

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:


Jakie są 3 cechy żony idealnej według mężczyzn?

Odpowiedź wyślij na adres redakcja(at)papilot.pl, wpisując w tytuł SZKOŁA ŻON - KONKURS. W treści maila dopisz swoje dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.


Do wygrania podwójna wejściówka na warsztaty w Gdańsku, książka „Szkoła żon” z autografem autorki oraz estaw kosmetyków AA.


Konkurs trwa do 19 października 2016 roku. Wyłonimy dwie zwyciężczynie, do których odezwiemy się mailowo. Powodzenia!

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie