RIO 2016: Tak wyglądają stroje plażowe siatkarek z Egiptu… (FOTO)

Egipcjanki kontra Niemki. Zdjęcia z tego meczu obiegły świat.
RIO 2016: Tak wyglądają stroje plażowe siatkarek z Egiptu… (FOTO)
Fot. Prt screen The Sun
10.08.2016

Siatkówka plażowa. Już sama nazwa tego sportu przywodzi na myśl seksowne sportsmenki w kusym bikini, które z gracją tarzają się w piasku i walczą o odbicie piłki. Okazuje się jednak, że strój plażowy może wyglądać zgoła inaczej, zwłaszcza jeśli nosi go siatkarka z Egiptu.


Ostatnio sensację w Rio wywołały zdjęcia z turnieju siatkówki plażowej kobiet. Przedstawicielki Niemiec wygrały 2:0 z Egipcjankami, jednak to nie gra wywołała w obserwatorach najwięcej emocji.


- Niemki rozegrały spotkanie w dwuczęściowych strojach kąpielowych, w których występuje zdecydowana większość siatkarek plażowych. Natomiast obie Egipcjanki miały zakryte ciała – relacjonuje wp.pl. Doaa Elghobashy, przedstawicielka duetu z Egiptu, miała na głowie nawet hidżab, ponieważ Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej wyraziła na to zgodę.


Zobaczcie zdjęcia, które najlepiej ukazują różnice kulturowe między tymi dwoma zespołami.

Siatkarki z Egiptu w Rio 2016

Fot. Prt screen The Sun

Siatkarki z Egiptu w Rio 2016

Fot. Prt screen The Sun

Siatkarki z Egiptu w Rio 2016

Fot. Prt screen The Sun

Siatkarki z Egiptu w Rio 2016

Fot. Prt screen The Sun

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.08.2016 18:59
Wszyscy się śmieją ze strojów Egipcjanek i sądzą, że ubrania Niemek są lepsze. Czyżby na pewno? To zdjęcie moim zdaniem nie przedstawia naszej cywilizacji jako lepszej. Przecież Niemki, i nie tylko one, specjalnie występują w takich kusych strojach, żeby była większa oglądalność. Czemu nie mogą mieć normalnych spodenek i bluzki, tylko same bikini? Jakoś siatkarze-faceci noszą spodnie do kolan i top bez rękawów. Czemu kobiety tak się nie ubierają? Ktoś powie, że te stroje mają reprezentować ubiór plażowy. Ok, tylko w takim razie czemu faceci nie grają bez koszulek? Przecież mężczyźni na plaży zazwyczaj nie noszą nic na górę. W żadnym systemie nie jest dobrze. Muzułmanie wymagają czystości, zasłaniania się, u nas promuje się ciągłe etapowanie seksem, pięknem. Przecież te siatkarki dla większości oglądających ten mecz wcale nie są sportsmenkami, najlepszymi siatkarkami w Polsce, na pierwszym miejscu postrzega się je jako rozebrane fit laski, dopiero na drugim uwzględnia się to, co robią. Smutne.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.08.2016 16:29
Może jeszcze śmie nazywać siebie religijną muzułmanką? Co to ma być za strój, w tych legginsach wyraźnie widać zarys pośladków i ud. Czy ona chciała kogoś nim uwieść, podniecić? Przecież to międzynarodowy mecz siatkówki, męskie spojrzenia są skierowane tylko na każdy kawałek golizny i zarys kobiecych kształtów. Tam powinno się godnie reprezentować swoje wartości i pokazać, że da się rozegrać mecz w tradycyjnym muzułmańskim stroju kobiecym, zakrywającym każdy kawałek wstydliwego ciała i tak luźnym, że nie da się uniknąć potykania się o niego i tonięcia w strugach potu. Tak się pokazuje swoją oczywistą wyższość od zachodniej cywilizacji i chroni wiodące na pokuszenie, demoniczne kobiece ciało przed nachalnym wzrokiem niewiernych.
odpowiedz
Bridgett (Ocena: 5) 10.08.2016 13:19
Pewnie przegrały przez niekomfortowy strój :p
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2016 11:51
Smiech na sali .Mogly jeszcze cos na siebie wlozyc .
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo