Horror w Pensylwanii: Pedofil mieszkał z 12 dziewczynkami. Jedna z nich… miała zostać jego żoną!

Gwałcicielem i jego ofiarami zainteresowała się sąsiadka. Policja dokonała wstrząsającego odkrycia…
Horror w Pensylwanii: Pedofil mieszkał z 12 dziewczynkami. Jedna z nich… miała zostać jego żoną!
@SharonCarbine
21.06.2016

Jeszcze do niedawna 51-letni Lee Kaplan żył beztrosko w swoim domu w Feasterville w Pensylwanii i nie narzekał na brak pieniędzy. Zapewne dalej nic nie zmieniłoby się pod tym względem, gdyby nie czujna sąsiadka, która zauważyła, że w domu mężczyzny przebywa kilkanaście małych dziewczynek. Kobieta postanowiła zawiadomić policję, ponieważ przeczuwała, że dzieci są wykorzystywane seksualnie i przetrzymywane w posesji bez własnej zgody. Nie myliła się.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce, dokonali wstrząsającego odkrycia. Okazało się, że Kapelan jest pedofilem, który urządził sobie w domu „istny raj”. Mieszkał razem z 12 nieletnimi dziewczynkami, które regularnie gwałcił – jedna z nich, wykorzystywana od 14. roku życia, miała nawet zostać jego żoną.

Polacy po zamachu w Orlando: „Nie zginęło 50 osób, tylko 50 ped***!”

 

Lee Kaplan

@SharonCarbine

Nastolatka trafiła do domu oprawcy po tym, gdy jej rodzice popadli w długi. 51-latek postanowił je spłacić, ale w zamian zażądał na własność ich córki. Daniel i Savilla Stoltzfus w przypływie wdzięczności zgodzili się na to.

Kim okazały się pozostałe ofiary? Policja przypuszcza, że mogą to być pozostałe córki wyrodnego małżeństwa, ale informacja ta nie została jeszcze potwierdzona.

Lee Kaplan

@PatriotNews

Zwyrodnialec oraz Stoltzfusowie trafili już na szczęście do aresztu. Sąd ustalił za nich kaucję w wysokości trzech milionów dolarów. Kapelanowi postawiono zarzut wykorzystywania seksualnego nieletnich, natomiast rodzice nastolatki odpowiedzą za współudział w nielegalnym procederze.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2016 23:17
12 to liczba nie wiek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2016 12:14
Oj, jakieś żydowskie te nazwiska... i te twarze semickie... Ale kto by to nie był, jest to przerażające!!! Powinna ich spotkać najwyższa możliwa kara!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2016 10:23
I znowu ktos to nie czyta ze zrozumieniem i sie oburza jeszcze. "Mieszkal z dwunastoma dziewczynkami,ktore byly nieletnie". A 14latka to chyba nieletnia,co ;)?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2016 09:20
"Mieszkał razem z 12 nieletnimi dziewczynkami, które regularnie gwałcił – jedna z nich, wykorzystywana od 14. roku życia, miała nawet zostać jego żoną." - Wy w ogóle czytacie to co piszecie? 12 lat to w jaki sposób od 14 roku życia? Kolejny artykuł zrobiony przez translator" właśnie NIELETNIMI. było 12 NIELETNICH a nie DWUNASTOLETNICH dziewczynek czytanie ze zrozumieniem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2016 08:09
"Mieszkał razem z 12 nieletnimi dziewczynkami, które regularnie gwałcił – jedna z nich, wykorzystywana od 14. roku życia, miała nawet zostać jego żoną." - Wy w ogóle czytacie to co piszecie? 12 lat to w jaki sposób od 14 roku życia? Kolejny artykuł zrobiony przez translator
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo