Polacy po zamachu w Orlando: „Nie zginęło 50 osób, tylko 50 ped***!”

Rodacy żałują, że morderca nie pojawił się na warszawskiej Paradzie Równości.
Polacy po zamachu w Orlando: „Nie zginęło 50 osób, tylko 50 ped***!”
Fot. Thinkstock
14.06.2016

W nocy z sobotę na niedzielę uzbrojony mężczyzna wtargnął do klubu nocnego dla gejów w amerykańskim Orlando i otworzył ogień. Wszystko wskazuje na to, że sprawcą niewyobrażalnej tragedii jest 29-letni Omar Mateen - obywatel Stanów Zjednoczonych afgańskiego pochodzenia. Na miejscu zginęło przynajmniej 50 osób. Drugie tyle pozostało rannych, w tym wielu ciężko.

Do największej w historii USA strzelaniny przyznało się tzw. Państwo Islamskie, choć motywy mordercy nie są jednoznaczne. Pojawiają się informacje, że decydująca mogła okazać się nie polityka czy kwestie religijne, ale jego skrajnie homofobiczne poglądy.

Jak na zamach zareagowali Polacy? Czytając komentarze pod publikacjami na ten temat, można odnieść wrażenie, że niektórzy są zachwyceni. Słowa uznania dla mordercy wyraża także wiele kobiet.

Zobacz również: Homoseksualni rodzice walczą o zrozumienie. W Polsce geje i lesbijki też wychowują dzieci!

 

zamach w orlando

fot. Thinkstock

Wbrew pozorom, zdecydowana większość wypowiedzi na ten temat nie dotyczy wcale pochodzenia czy religii wyznawanej przez zamachowca. Wielu komentatorów skupiło swoją uwagę na ofiarach, często jawnie ciesząc się z ich śmierci. Szokujące wypowiedzi powinny dać do myślenia rządzącym, którzy likwidują kolejne instytucje zajmujące się promowaniem tolerancji i walką o prawa mniejszości.

Przytoczone przez nas cytaty pochodzą z Facebooka oraz portali informacyjnych. Choć od ich publikacji minęło już sporo czasu, wciąż są publicznie dostępne.

„Po co się zboczeńcy afiszują, że są nienormalni, a potem rozpaczają. Niech siedzą w domu i tam się oddają swoim chorym popędom, a nie jakieś kluby czy obrzydliwe parady. Sami prowokują Państwo Islamskie”.

Zobacz również: Dwaj geje cieszą się z narodzin swojego syna (Zobacz ZDJĘCIA, które zszokowały świat)

zamach w orlando

fot. Thinkstock

„Jednak Bóg istnieje”

„Szkoda, że równie odważny nie znalazł się na warszawskiej paradzie równości”.

„Zatłuc pedałów i lesby - to przywracanie praw naturalnych!”.

„To nic. To tylko cioty były. Ładna dziś pogoda”.

„Trudno napisać, żeby z ręki terrorysty zginęły niewinne ofiary”.

„Pewnie wyru*** mu kozę”.

„Zginęło 50 pedałów, a nie osób!”.

„Zero współczucia dla rodzin odmieńców”.

„To był ten z nielicznych dobrych wyznawców Allaha”.

To niestety tylko kropla w morzu polskiej homofobii.

Zobacz również: KOBIETY MAJĄ NOSA DO GEJÓW

 

Komentarze (27)

Ocena: 4.85 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2016 21:04
Mniej wtracanie się w cudze zycie ,a więcej skupmy się na własnym ,ludzie sa rozni i będą rozni ,takimi się rodza ,zycie byłoby nudne ,jak każdy bylby taki sam .Szacunek należy się każdemu .
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2016 15:32
Polacy to przecież prawdziwi katolicy, więc nie ma co się za dużo spodziewać
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2016 15:09
To gdzie oni mają się bawić jak nawet nie mogą iść do gejowskiego klubu? Bawia sie ze wszystkimi to źle, izoluja się tez zle, moze maja w ogole z domu nie wychodzic?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2016 14:18
bardzo fajnie, że eksponujecie opinię MARGINESU naszego społeczeństwa i kultury i POMIJACIE FAKT, ze są społeczeństwa, kultury i religie, gdzie takie podejście do homoseksualizmu jest STANDARDOWE. Oczywiście, ten margines jest zły, ale demonizowanie własnej nacji też do cnotą nie jest.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2016 14:01
Wejdźcie na FB i poczytajcie sobie, co ludzie tam piszą. No, właściwie to zwierzęta, a nie ludzie. Tam to dopiero jest kopalnia prawicowych ekstremistów.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo