Kliniki aborcyjne będą reklamować się w telewizji!

Brak jakichkolwiek ograniczeń w propagowaniu aborcji i środków antykoncepcyjnych ma zmniejszyć liczbę ciąż wśród nieletnich.
Kliniki aborcyjne będą reklamować się w telewizji!
27.03.2009

Rząd brytyjski chwyta się każdego pomysłu w walce z ciążami wśród nieletnich. Kilka tygodni temu pisaliśmy o pomyśle edukacji seksualnej wśród przedszkolaków. Tym razem chce zmienić regulacje dotyczące godzin emitowania spotów promujących antykoncepcję w telewizji. Obowiązujące prawo zezwala na reklamowanie dopiero po 21, a na Chanel 4 po 19:30.

Z inicjatywą zmiany obowiązującego prawa wyszło Advertising Standards Authority. Według organizacji, kampanie mają edukować młodzież, która zacznie korzystać ze środków antykoncepcyjnych, a jeśli zapomni, będzie miała pod ręką koło ratunkowe – aborcję.

Pomysł nie spodobał się parlamentarzystom i organizacjom prorodzinnym, które go oprotestowały. Według nich, kampania może zrobić więcej złego niż dobrego. Zamiast zmniejszenia liczby ciąż nastąpi eskalacja problemu. Ich zdaniem dotychczasowe metody walki rządu nie dają żadnego efektu i nie docierają do młodzieży. Reklamowanie sposobów antykoncepcji i aborcji to podawanie nastolatkom rozwiązania na tacy, zamiast skłonienia ich do świadomego podjęcia współżycia.

Z badań wynika, że w Wielkiej Brytanii na 1000 ciąż aż 42 jest u kobiet poniżej 18. roku życia. Daje to Anglii pierwsze miejsce w Europie. Drugim problemem, który pośrednio mają poruszać kampanie, jest brak wiedzy wśród młodzieży na temat chorób przenoszonych drogą płciową i metod zabezpieczenia się przed nimi.

W Polsce nie ma problemu z reklamami klinik aborcyjnych. U nas usuwanie ciąży jest dopuszczalne tylko w szczególnych przypadkach wymienionych przez prawo, a poza tym mamy zakaz. Wszelkie próby liberalizacji obowiązujących przepisów kończą się sprzeciwem ze strony Kościoła i skazywaniem na wieczne potępienie.

Zobacz też:

Kościół walczy z aborcją

Aborcja 9-latki oburzyła biskupa

Joanna Martel

Komentarze (353)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2015 17:29
Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2015 17:03
Mam do zaoferowania zestaw tabletek wczesnoporonnych z Women On Web, kazdy jesten zestaw zawiera 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. cena za zestaw jeden to 380zł z wysylka w pl zestawy sa orginalne nie otwierane Zapraszam! 607095810
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2015 18:05
Witam sprzedam nowy oryginalny zestaw do aborcji medycznej ze strony Women on Web. Zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. Mozna go wykorzystac do 14 tygodnia ciazy. Wszelkich informacji na temat zazycia itp udzielam przy zakupie. Mozliwy odbior osobisty, wysylka za pobraniem ze sprawdzeniem zawartosci jak i wszelkie inne opcje. Polecam! Kontakt 669632890
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2015 15:31
WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 726dwa98532
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2014 00:32
Bez jaj...Teraz w przerwie reklamowej będziemy słuchali o aborcji?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo