Wszyscy o tym mówią: Polak obezwładnia pijanego agresora w amerykańskim metrze!

Oby więcej takich bohaterów!
Wszyscy o tym mówią: Polak obezwładnia pijanego agresora w amerykańskim metrze!
Fot. YouTube
24.03.2016

O wyczynie Adriana Kaczmarka mówią dzisiaj wszyscy. Trener personalny udowodnił bowiem ostatnio, że Polak potrafi – mężczyzna obezwładnił pijanego agresora, który zaczepiał ludzi w amerykańskim metrze. Jego brawurowy wyczyn został nagrany przez jednego z pasażerów, dzięki czemu Adrian z miejsca stał się bohaterem.

Do wydarzenia doszło w ubiegłą sobotę w Los Angeles. Jadący metrem ludzie zauważyli, że do jednego z wagonów wsiadł pijany, agresywny 25-latek. Mężczyzna zaczepiał innych, obrażając ich i prowokując do bójki. Jeden z pasażerów próbował zakrywać się rowerem, więc napastnik zaczął nagabywać kolejnego. Wtedy do akcji wkroczył Adrian Kaczmarek, który w Stanach mieszka od 20 lat.

Adrian Kaczmarek

Fot. prt screen YouTube

Jednym ruchem przydusił napastnika i powalił go na ziemię. Następnie przytrzymał leżącego stopą tak, by tamten nie mógł wstać. Na ten widok pasażerowie wyraźnie odetchnęli z ulgą. Łatwo bowiem przewidzieć, że historia mogłaby nie mieć happy endu, gdyby Adrian w porę nie wkroczył do akcji.

Na tym się jednak nie skończyło. Jak relacjonuje metrocafe.pl, mężczyzna został spacyfikowany, ale kiedy do pociągu weszła policjantka, agresor próbował z nią walczyć. Wtedy Adrian po raz kolejny przewrócił go na brzuch i założył mu na ręce kajdanki.

Adrian Kaczmarek

Fot. prt screen YouTube

- Po raz pierwszy w życiu kogoś aresztowałem - relacjonował po całym zajściu amerykańskiemu reporterowi kanału ABC 7.

Choć filmik z całego wydarzenia został zamieszczony na YouTube w niedzielę, teraz ma już niemal 2 mln wyświetleń.

Rozpiera nas duma, że o Polaku zrobiło się tak głośno. Oby więcej takich bohaterów na świecie!

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2016 17:19
Dobre, bo polskie!:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie