Akademia Cosmopolitan - Siła Kobiecości

Wyślij zgłoszenie i weź udział w warsztatach!
Akademia Cosmopolitan - Siła Kobiecości
15.03.2016

Chcesz czuć się spełniona, szczęśliwa, pewna siebie, piękna i bogata, bez lęku realizować swoje pragnienia? Zgłoś się do szóstej edycji Akademii COSMOPOLITAN, która odbędzie się już w marcu!  

CZEKAJĄ NA CIEBIE NAJLEPSI EKSPERCI, GWIAZDY I WARSZTATY Z PROFESJONALISTAMI.  DOSTARCZY MY CI KONKRETNYCH NARZĘDZI DO METAMORFOZY ZEWNĘTRZNEJ I WEWNĘTRZNEJ. SUKCES GWARANTOWANY!

Spotkanie poprowadzi:

PAULINA DRAŻBA - Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, obecnie prowadzi program „Zoom na miasto” w Polsat Cafe. Wcześniej związana z TVP2, prowadziła najważniejszy i najpopularniejszy cykl poświęcony gwiazdom i modzie – Czer-wony dywan w „Pytaniu na Śniadanie”. Felietonistka, producentka i lektor. Prowadzi szkolenia, konferencje i wielkie gale. Od 13 lat związana z mediami

W programie:

IlONA b. MIlES - Certyfikowany trener, coach i psychopedagog. Zajmuje się treningiem motywacyjnym, rozwojem osobistym i sztuką komunikacji interpersonalnej w życiu i biznesie już od ponad 12 lat. W y s t ę p o w a ł a   n a   w i e l u   s c e n a c h ,   m o t y w u j ą i inspirując, również na jednej scenie  z Lesem Brownem i Nickiem Vujicicem. Setki godzin coachingowych, szkoleniowych, a przede wszystkim czas  i serce, jakie włożyła w samodoskonalenie sprawiły, że jest wyjątkową przewodniczką po życiu w spełnieniu.

IZABELA CISEK - Coacherka ciała, nauczycielka świadomej seksualności, trenerka relacji intymnych, mentorka,  dziennikarka, wykładowczyni,  stylistka, projektantka butów.  Jest trenerką rekomendowaną  przez Polskie Towarzystwo  Psychologiczne. Pracuje z kobietami, wspierając je w odzyskiwaniu ich mocy w obszarze ciała,  seksualności oraz kobiecości.

VICHY – marka z ponad 80-letnim doświadczeniem w pielęgnacji skór y to najlepszy wybór, gdy zależy Ci na silnej i zdrowej skórze. Sercem skutecznej pielęgnacji  jest woda termalna  o właściwościach wzmacniających i pielęgnacyjnych, stosowana w dermokosmetykach Vichy od początku istnienia marki. Naukowcy z laboratoriów Vichy opracowują formuły dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku i  rodzaju skór y, a ich skuteczność potwierdzona jest w wielu badaniach klinicznych. Podczas warsz-tatów Akademii Kobiecości, będziesz mogła nie tylko porozmawiać z Eksper tem dermatologiem, ale również dobrać odpowiednią dla swojej skóry pielęgnację Vichy.

SEPHORA - To najbardziej innowacyjna i inspirująca sieć per fumerii w Polsce. Rozpoznawalna wszędzie po eleganckim wnętrzu swoich sklepów oraz charakter ystycznych czarno-białych paskach, oferuje niezwykle szeroką gamę kosmetyków – per fum, produktów do makijażu i pielęgnacji. Na warsztatach Akademii Kobiecości uczestniczki będą miały okazję poznać osobiście Zuzannę Poprzeczko – Mistrzynię Makijażu 2015 Sephora University, blogerkę wideobloga Sephora blogmakijaz.pl. Zuzanna poprowadzi warsztat, podczas którego dowiecie się, jak prawidłowo konturować twarz i zrobić makijaż do selfie.

PHILIPS STREFA ZDROWIA Szczoteczki Philips Sonicare to prawdziwa fala zmian w higienie jamy ustnej. Na warsztatach dowiesz się, jak najlepiej dbać o zęby i dziąsła,  by cieszyć się zdrowym i bielszym uśmiechem. Opowiemy o ogólnym wpływie higieny jamy ustnej na zdrowie całego organizmu. Dzięki wyciskarkom do soku Philips Avance wydobędziesz z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze i najzdrowsze. Opowiemy o tym, jak wszechstronne działanie dla kobiecego zdrowia i pięknego wyglądu ma codzienna porcja witamin.

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

Wyślij swoje zdjęcie wraz z odpowiedzią na pytanie: „Czego oczekujesz od naszych warsztatów?” na adres: cosmo@cosmo.pl

Autorki najciekawszych odpowiedzi wezmą udział w jednodniowych warsztatach, które odbędą się 31 marca* w Warszawie.

* Uwaga! Termin może ulec zmianie.

TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 18 MARCA 2016

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo