Sylwester w stylu vintage – spędź go w Syrenim Śpiewie!

Zamiast kolejny rok z rzędu bawić się na domówce u znajomych bądź w klubie, weź los we własne ręce i spędź szampańską noc w wyjątkowy sposób!
Sylwester w stylu vintage – spędź go w Syrenim Śpiewie!
Fot. mat. prasowe
18.12.2015

Najbardziej wyczekiwana a zarazem niezapomniana noc w roku tuż za pasem. Jedni planują ją miesiące wcześniej, drudzy do ostatniego momentu nie wiedzą, jak ją spędzić i zdają się na spontaniczność. A jak jest z Tobą? Czy snułaś już plany o nocy Sylwestrowej? Możliwe, że nadal nie wiesz gdzie będziesz świętować przełom 2015 i 2016 roku. Tegorocznego Sylwestra możesz spędzić w trochę innym klimacie. Zamiast kolejny rok z rzędu bawić się na domówce u znajomych bądź w klubie, weź los we własne ręce i spędź szampańską noc w stylu vintage.

Zawsze podobały Ci się piękne suknie sięgające ziemi i wysoko upięte włosy? Wyobraź sobie, że w tym roku będziesz mogła założyć najwyższe szpilki i najpiękniejszą biżuterię. Twój parter będzie miał okazję ubrać najmodniejszy smoking czy elegancji garnintur. Na tę jedną, szampańską noc masz szansę przenieść się na prawdziwy bal w stylu vinage.

Sylwester w syrenim śpiewie

Fot. mat. prasowe

Najpiękniejsza impreza tego roku czyli prawdziwy glamour bal odbędzie się w Syrenim Śpiewie. Tego dnia pierwszy w Polsce whisky & cocktail bar przemieni się w kwiat elegancji. Organizatorzy zadbają o to, aby wnętrze Syreniego Śpiewu przypominało najwystawniejsze sale balowe a Ty wraz ze swoim partnerem idealnie wpasujecie się w klimat, ubrani w najelegantsze stroje.

Sylwester w syrenim śpiewie

Fot. mat. prasowe

Dodatkowo cały bal uświetni oprawa muzyczna, o którą zadba swingująco-rockowy zespół oraz znani z najgorętszych imprez DJ-e Panna Malina i Warson. Z głośników wydobywać się będą hity takich artystów jak Elvis Presley, Aretha Franklin czy też The Countours. Tej nocy parkiet rozgrzeje się do czerwoności a goście będą opuszczać go tylko po to, aby przekąsić ciepłe potrawy przygotowane przez kucharzy Syreniego Śpiewu albo spróbować bąbelków. Bilety do kupienia: http://sylwesterwsyrenimspiewie.evenea.pl/

Artykuł sponsorowany

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2015 18:16
WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 66314trzy828
odpowiedz
Ola (Ocena: 5) 18.12.2015 12:37
Super, zabieram Bartka i lecimy...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo