Najpiękniejsza noc tego roku, czyli Sylwester z Grupą Warszawa

Zapraszamy!
Najpiękniejsza noc tego roku, czyli Sylwester z Grupą Warszawa
Fot. mat. prasowe
16.12.2015

Elegancka kolacja w Zorzy, tajemnicze przyjęcie w Welesie czy wyjątkowy bal w Syrenim Śpiewie? Niezależnie czy hucznie czy kameralnie, przy stole czy na parkiecie – Sylwestra spędzimy w wyjątkowy sposób. Jeśli najpiękniejsza noc tego roku, to tylko z Grupą Warszawa!

Już niedługo jedyna taka noc. 31. grudnia przywitamy 2016 rok w wyjątkowym miejscu, świetnym towarzystwie i z kieliszkiem szampana w dłoni. Czy to będzie podczas eleganckiej kolacji, w kameralnym koktajl barze czy na balu  – wszystko zależy od nas. Grupa Warszawa stwarza okazję by przeżyć Sylwestra tak, jak lubimy najbardziej.

sylwester 2015/16

Fot. mat. prasowe

Zorza zaprasza na sylwestrową kolację złożoną z autorskich dań przygotowanych przez szefa kuchni Rafała Wronkę. Specjalnie na ten wieczór stworzone zostanie sześciodaniowe menu degustacyjne w stylu francuskim. Dostępna będzie wersja klasyczna oraz jarska, a celebracyjny nastrój dopełni butelka wyselekcjonowanego wina. Sylwestrowe menu będzie dostępne wyłącznie dla gości, którzy wykupią rezerwacje. 

[email protected]

sylwester 2015/16

Fot. mat. prasowe

Na spragnionych przyjęcia w stylu vintage gamour czekać będzie Syreni Śpiew i Najpiękniejsza Impreza Tego Roku, czyli prawdziwy bal. Tej nocy wystąpi swingująco-rockowy zespół oraz znani z najgorętszych imprez DJ-e Panna Malina i Warson. Będziemy tańczyć do największych hitów Elvisa Presley`a, Arethy Franklin, The Countours i wielu innych. Wnętrze przemieni się w kwiat elegancji, a bal potrwa do samego rana. O dobrą kondycję gości zadba poncz na powitanie, stoły pełne ciepłych potraw oraz bąbelki o północy. Dodatkowo wyjątkowe koktajle oraz butelki wódki i szampana w specjalnych cenach!

Zaproszenia do nabycia online oraz mailowo: [email protected]

sylwester 2015/16

Fot. mat. prasowe

Dla miłośników tajemniczych przyjęć idealną propozycją zaś będzie Weles. Na tę noc lokal stanie się wyjątkowym miejscem. Na barze poleje się bez ograniczeń szampan, a spokojny koktajl bar zamieni się w pełną magii salę balową, ukrytą w warszawskich podziemiach.  Wieczór uświetni swoim występem Alicja Napiórkowska, której wokal rozbrzmiewał będzie w towarzystwie żywych instrumentów. Taka noc zdarza się tylko raz w roku. Dress code: elegancja przedwojennej Warszawy. Zaproszenia tylko dla wtajemniczonych!

Zapraszamy!

Artykuł sponsorowany

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2015 18:17
WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 66314trzy828
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2015 12:24
Super, chyba namówię męża na kolację w Zorzy.....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie