Dołącz do globalnego wolontariatu M·A·C AIDS FUND!

Promując ideę kampanii społecznej MAC Aids Fund świadomie przyczyniasz się do walki z utartymi schematami nt. HIV/AIDS.
Dołącz do globalnego wolontariatu M·A·C AIDS FUND!
02.12.2015

M∙A∙C AIDS Fund, który jest duszą i sercem M∙A∙C Cosmetics został założony w 1994. Jego celem było wspieranie mężczyzn, kobiet i dzieci na całym świecie dotkniętych przez HIV i AIDS. MAF jest pionierem jeśli chodzi o wsparcie finansowe organizacji zajmujących się pomocą potrzebującym regionom i populacjom znajdującym się na tych terenach.

MAF jako organizacja, która ostatnio została okrzyknięta topowym darczyńcą przez Funders Concerned About AIDS jest łącznikiem pomiędzy ubóstwem oraz HIV/AIDS. Dzięki wsparciu wielu organizacji na całym świecie, dostarczających szeroki zakres usług osobom żyjącym z HIV/AIDS, do dnia dzisiejszego, MAF zebrał ponad 400 milionów dolarów tylko i wyłącznie dzięki sprzedaży błyszczyków i pomadek VIVA GLAM, przekazując 100 procent z dochodu na walkę z HIV i AIDS. Więcej informacji na stronie www.macaidsfund.org

#MACAIDSFUND

#VIVAGLAM

#MACCares

W związku z MAC WORLD AIDS DAY zapraszamy do przyłączenia oraz stania się częścią kampanii społecznej MAC Cosmetics.

Wspólnie z partnerami projektu, w ramach kampanii społecznej MAC Aids Fund, która  już od wielu  lat walczy  z tabu związanym z zakażeniem HIV/AIDS (www.macaidsfund.org) oraz zachęca do wykonywania testów na obecność wirusa przygotowaliśmy kampanię w mediach społecznościowych, w której każdy może wziąć udział.

Do tegorocznej edycji Projekt TEST dołączyli już: Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Janusz Chabior, Łukasz Simlat Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, Ada Fijał, Weronika Książkiewicz, Beata Sadowska, Michał Baryza, Marta Wierzbicka, Krzysztof Czeczot, Łukasz Jakubiak…

Dołącz do nas i TY i zostań POZYTYWNYM! Załóż koszulkę, pomaluj usta czerwoną szminką, zrób sobie zdjęcie  i opublikuj je w social mediach, zamieszczając poniższe hashtagi.

MACaidsfund #VivaGlam #MACCosmetics #MACCares #ProjektTest #pozytywni

Promując ideę kampanii społecznej MAC Aids Fund świadomie przyczyniasz się do walki z utartymi schematami nt. HIV/AIDS.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie