Opublikowano szokujące pamiętniki córki Fritzla!

W tajemnicy przed ojcem, na skrawkach papieru, dokumentowała swoją gehennę, która trwała 24 lata.
Opublikowano szokujące pamiętniki córki Fritzla!
11.03.2009

Prasa austriacka opublikowała fragmenty pamiętników córki Josefa Fritzla - Elisabeth. To na niej psychopatyczny ojciec skupił swoje chore zachowania. Przez 24 lata przetrzymywał ją w piwnicy, regularnie gwałcąc. Dziewczyna w tajemnicy przed nim, na skrawkach papieru prowadziła pamiętnik. Każdy wpis opatrywała datą i godziną, a potem ukrywała w różnych miejscach piwnicy.

Fragmenty, które przedrukował między innymi brytyjski dziennik „Daily Mail”, pełne są brutalnych szczegółów. Elisabeth opisała, jak tuliła się do martwego synka, który był siódmym dzieckiem jej ojca. Umierał na jej rękach, siniał, aż wreszcie zupełnie przestał oddychać. Na końcu dziewczyna umieściła adnotację: „Przynajmniej odszedł do lepszego świata”.

Ojciec dziecka i zarazem ojciec dziewczyny spalił zwłoki w piecu, a popiół rozsypał w przydomowym ogródku.

Z sześciorga dzieci, które przeżyły, troje pozostawiono z matką i szczurami w piwnicy. Reszta trafiła na górę, do „lepszego świata”, pod opiekę zwyrodniałego ojca i jego żony. Te, które zostały na dole, bawiły się z gryzoniami, a ich największą radością było przeglądanie się w lustrze i sprawdzanie wagi po każdym posiłku.

Josef Fritzl w swoich sadystycznych praktykach dręczył dzieci, pokazując zdjęcia ich rodzeństwa, które pływa w basenie i gra w piłkę w ogródku. Upajał się ich tragedią i cieszył się, gdy mógł komuś sprawić przykrość.

Śledczym, dzięki pamiętnikom Elisabeth, udało się odtworzyć ze szczegółami przebieg gehenny, która trwała w sumie ponad 8000 dni. Teraz zapiski dziewczyny będą dowodami w sprawie przeciwko jej ojcu.

Zobacz także:

Szokujący pamiętnik córki pedofila!

„Mama piekła mnie w piecu jak indyka!”

Joanna Martel

Polecane wideo

Komentarze (393)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2010 17:57
jejku biedne malutkie pisze , ze nawet bardzo zsiniłało ! ale masz racje przynajmniej odeszło z tego świata i tam ma lepszy dom !:(((
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2010 18:26
a piesek nie pachnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2009 22:14
Auschwitz trzeba znowu otworzyć dla takich jak on !!! Obrońcy życia kur** . Ciekawe czy jak by kogoś z waszych bliskich zabił i gwałcił to czy byście też byli takimi obrońcami życia ?!?! Auschwitz kur** , Auschwitz i jeszcze raz Auschwitz !!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2009 22:14
Auschwitz trzeba znowu otworzyć dla takich jak on !!! Obrońcy życia kur** . Ciekawe czy jak by kogoś z waszych bliskich zabił i gwałcił to czy byście też byli takimi obrońcami życia ?!?! Auschwitz kur** , Auschwitz i jeszcze raz Auschwitz !!!!!!!!!!!!!!! Bym zabił sku*******
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2009 21:42
nie ma słów aby opisac takiego zwyrodnialca
odpowiedz

Polecane dla Ciebie