Śmiech przez łzy: Internauci komentują wyniki wyborów parlamentarnych!

Zobaczcie 7 najlepszych memów!
Śmiech przez łzy: Internauci komentują wyniki wyborów parlamentarnych!
26.10.2015

Wybory parlamentarne jak zwykle podzieliły Polaków. Dla jednych wczorajsze wyniki były powodem niesamowitej radości, dla innych -  źródłem traumy. Po 8-letnich rządach PO, władzę w kraju przejmuje bowiem PiS.

I mimo że wiele osób spodziewało się, że Jarosław Kaczyński zwycięży w głosowaniu, chyba nikt nie przewidział, że poparcie dla niego będzie aż tak duże: Prawo i Sprawidliwość uzyskało 37,7 % głosów oraz 232 mandaty w Sejmie. Oznacza to, ze partia będzie mogła samodzielnie sformować rząd.

Drugi wynik należał do PO, trzeci natomiast do ruchu Pawła Kukiza. Jak wybory skomentowali Internauci? Zobaczcie 7 najlepszych memów, które można podsumować jednym zdaniem: śmiech przez łzy.

A Wy co sądzicie o wygranej PiS? Cieszycie się, czy boicie?

wybory parlamentarne 2015

Jak wybory skomentowali Internauci?

wybory parlamentarne 2015

Jak wybory skomentowali Internauci?

wybory parlamentarne 2015

Jak wybory skomentowali Internauci?

wybory parlamentarne 2015

Jak wybory skomentowali Internauci?

wybory parlamentarne 2015

Jak wybory skomentowali Internauci?

wybory parlamentarne 2015

Jak wybory skomentowali Internauci?

wybory parlamentarne 2015

Jak wybory skomentowali Internauci?

Komentarze (48)

Ocena: 4.69 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2015 16:02
Mam wrażenie, że najbardziej narzekają ci, którzy nawet nie poszli na wybory. Frekwencja jak zwykle nie powala, ale do hejtu w internecie wszyscy pierwsi. Jakby to miało cokolwiek zmienić. Pomijam fakt, jak wiele wypowiadających się oraz głosujących osób nie ma żadnej wiedzy na temat polityki.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2015 10:11
bla, bla, bla... o boże jaki lament.ciekawe kto ich wybrał, skąd te 40% skoro w internecie sam hejt? a moze płaczą ci co wcale na wyborach nie byli? A wiecie co wam powiem? Nic się nie zmieni. albo niewiele, bo jak to mówią "z pustego to nawet salomon nie naleje". w polsce już prawie nie ma czym rzadzić. smieszą mnie te gadki o kosciele, obowiazkowej spowiedzi, patologii i innych. Tak PO to była partia dla bogatych. tym w warszawie z dobra pensja i mieszkaniem było super a tym biednym? na wsiach? albo emerytom? im nie należy się godne zycie? A 500 zł zasiłku na dziecko to na zachodzie minimum. dlaczego u nas nie miałoby tak byc? dzieci są nam potrzebne by państwo nie wymarło. Umowa śmieciowa? sama nazwa wskazuje co możesz z nią zrobić. nie dostaniesz kredytu, nic nie kupisz na raty a na normalne zakupy prawie cie nie stać, nie masz żadnych praw w przypadku zajscia w ciąże czy innych zdarzeń losowych. na bruk i radz sobie sam. To było dobre? Ludzie ogarnijcie się! A te inne partie o których tak tu piejecie to co? kukiz? jakiś oszołom który nawet nie zna się na polityce i nie ma programu wyborczego, korwin? robi wstyd w parlamencie europejskim wystarczy. lewica? banda starych złodzieji jeszcze z czasów komuny. psl? niby rolnicy a mają ich gdzieś, powykupywali wszystkie ziemie jakie mogli i grzeją stołki w warszawie biorac unijne dotacje. rosja pluje nam w twarz od dawna. polska ponosi konsekwencje wszelkich działań unii- embargo na jabłka, na mieso, na całą masę produktów. cierpią rolnicy którzy są coraz bardziej zadłużeni. nie widzicie tego? tak samo unia. głupie nakazy -pakiet klimatyczny, przyjmowanie uchodzców czy nawet zakaz uzywania żarówek nieenergooszczędnych- musimy spełniać a co wzamian? obrażanie i traktowanie jak popychadło. polski rolnik ma może 10% tego co np. szwedzki czy holenderski za hektar. polskie kopalnie i stocznie są nierentowne ale niemieckie już można dofinansowywać? kpina! ludzie zacznijcie myśleć w końcu o swoim kraju! Zmiana władzy jest dobra. PO doprowadziło polskę do ruiny. głosowałam na PiS. Zawsze głosuję. Mam 27 lat, skończyłam studia, mieszkam na wsi, pracuję. jedyne co w propozycjach pis mi nie pasuje to takie stawianie spraw aborcji i in vitro jakby to była zbrodnia. w wolnym, z założenia przynajmniej świeckim kraju kościół nie powinien sie wtracać do spraw polityki i społeczeństwa. jednoznaczne odseparowanie kościoła i rządu byłoby bardzo dobre. ale uważam ze demonizowanie tego też nie jest na miejscu. pis juz raz został odwołany bo za bardzo mieszali teraz beda się pilnować, nic radykalnego co nie bedzie sie podobało społeczeństwu nie wprowadzą bo będą się bali stracić władzę. ludzie luz dajmy im szanse. już gorzej niż jest teraz być nie może :)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2015 08:34
Tak wszyscy pluli a okazało się że pis przegrało tylko w 3 województwach. Mówiliście, że na pis głosują kretyni z samą podsawówką, a okazało się że najwięcej wykształconych ludzi na nich głosuje. Nawet tvn już to podaje do publicznej wiadomości. Tylko do betonu to nie dociera
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2015 02:57
bylo PO bylo zle, jest PiS tez jest zle. moze wreszcie sie zdecydujecie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2015 20:08
Właśnie dlatego po maturze spakowałam się i wyjechałam. Przeraża mnie ta radykalizacja w centralnej Europie. /najgorsze ,że wzrosną wpływy kościoła katolickiego a to dla mnie jest organizacja przestępcza - szczególnie ten polski ,który działa niezależnie od Watykanu. Polscy biskupowie nie raz kwestionowali słowa papieża Franciszka. Pis to dla mnie banda oszołomów. To nie tylko ci biedni i nie wykształceni ale też wykształcona hipokryzja. Np ludzie popierający Pis ,których znam - moja babcia, wykształcona pani doktor, co niedziele w kościele, dwa rozwody i konkubinat; para prawników ,która ma dziecko z in vitro (bo jest złe, ale jak my z niego korzystamy to jest już inna sytuacja); sąsiad gej, ukrywający swoją orientację i znajomy pan doktor co broni płodów, ale ochoczo skrobie za 4tysie. Dla mnie wszystko to szopka i obłuda. Raz wymyślą jakiś projekt np. nakaz urodzenia dziecka po 25 roku życia i ludzie ich odwołają i za 2 lata znowu będą wybory. Dla mnie ludzie głosujący na PIS to ciemnota albo hipokryci. Jestem lewakiem , jak to się teraz pogardliwie nazywa ludzi o odmiennych poglądach politycznych i się tego nie wstydzę. Jak Polacy chcą ,żeby rządzili nimi ludzie , dla których bicie żony przez męża to tradycyjny tron rodziny to współczuje. W tym kraju najwyraźniej nie ma miejsca dla ludzi takich jak ja
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo