Będzie III wojna światowa?

Niestety, wszystko na to wskazuje…
Będzie III wojna światowa?
15.09.2015

Każdy, kto na historii uczył się o I i II wojnie światowej, miał zapewne nadzieję, że ludzie więcej nie dopuszczą do tak makabrycznych konfliktów zbrojnych. Bezsensowny przelew krwi, obozy zagłady, śmierć milionów ludzi - nasi dziadkowie doświadczyli najgorszego. „Dobrze, że urodziłam się w czasach i kraju, gdzie panuje pokój” – taka myśl pewnie pojawiała się w twojej głowie niejeden raz.

Niestety, ostatnie wydarzenia pokazują, że czas względnego spokoju w Europie wkrótce może się skończyć. Niektórzy mówią wprost: III wojna światowa wybuchnie już w 2016 roku i będzie toczona na tle religijnym.

Biorąc pod uwagę to, co dzieje się właśnie w Państwie Islamskim oraz lawinowy napływ uchodźców z Syrii do Grecji, Niemiec, Austrii, czy na Węgry, ta złowróżbna przepowiednia wydaje się nad wyraz aktualna.

III wojna światowa

Nostradamus miał rację?

Prorok Nostradamus był zdania, że w XXI wieku islamiści zjednoczą się pod wspólnym sztandarem z napisem Allah Akbar. Uważał, że przed wybuchem III wojny światowej dojdzie do zawarcia pokoju między Izraelem a Palestyną. – „Wojna wybuchnie w nocy, kiedy w Europie i Ameryce będą wszyscy na dobre spali, bo poprzedniego dnia będzie odtrąbiony tj. podpisany i ogłoszony wielki światowy pokój, między innymi Izrael z Palestyńczykami zawrą pokój we wspólnym państwie, które w wyniku negocjacji dopiero co powstanie. Światowy pokój zostanie ogłoszony i podpisany w Jerozolimie – w obecności wielu przywódców najważniejszych państw Świata, odbędzie się tzw: Kongres Jerozolimski” – Onet.pl cytuje słowa  Arteuzy, internauty który na jednym z for internetowych tłumaczył przepowiednie Nostradamusa.

Francuski astrolog i okultysta przewidział również, że wojna (która ma trwać aż 27 lat) wybuchnie po tym, jak Chiny i Talibowie zaatakują osłabioną gospodarczo Rosję.

III wojna światowa

Przepowiednia Fatimska

Do III wojny światowej odnosi się również podobno Trzecia Część objawień w Fatimie. Niewielką jej część ujawnił Jan Paweł II, jednak panujący po nim Benedykt XVI uważał, że świat nie powinien panikować i robić niepotrzebnego szumu wokół tej przepowiedni.

Jej treść brzmi jednak przerażająco na tle ostatnich wydarzeń:

„W żadnej części świata nie ma porządku i szatan króluje na najwyższych stanowiskach, wyznaczając bieg rzeczy. Ostatecznie uda mu się usytuować na szczycie Kościoła. Uda mu się zwieść umysłowość wielkich naukowców, którzy wymyślają bronie, jakimi będzie możliwe zniszczenie w kilka minut większej części ludzkości. Będzie miał władzę nad przywódcami rządzącymi narodami i będzie ich podżegał do produkowania ogromnych ilości tej broni. Jeżeli ludzkość nie będzie potrafiła im się przeciwstawić przez moralną odnowę ducha i pokutę, będę zmuszona uwolnić karzące ramię Mojego Syna. Jeśli wielcy tej ziemi i Kościoła nie będą chcieli przeszkodzić temu, to ja sama zażądam od Boga Ojca, by spadła na ludzi wielka kara. Wiedz o tym teraz, że Bóg ukarze z większą surowością ludzkość, niż to uczynił w czasie potopu. Przyjdzie czas czasów, koniec wszystkich czasów, jeżeli ludzkość się nie nawróci!”.

III wojna światowa

Kto jeszcze przewidywał III wojnę światową?

Przepowiednia jasnowidza Aloisa Irlmaiera:

„Do okien i drzwi Bawarczyków będą zaglądać dziwni żołnierze. Ze wschodu nadejdzie ich czarna kolumna. Wszystko działo się będzie szybko. […] Jadą czołgi, a ci, którzy nimi kierują są pokryci śmiercią. Tam gdzie się pojawią nie ma nic - ani drzew, ani ptaków, kwiatów, zwierząt czy trawy. Sama ziemia.

Jest tam też długa linia. Żołnierze ze wschodu nie mogą przejść na zachód ani odwrotnie. Wiatr nawiewa od wschodu śmiercionośną chmurę. Nagle wschodnie armie upadają. Rzucają wszystko i uciekają na północ, ale stamtąd nie wracają. Nad Renem wszystko będzie miało swój finał. Będzie tak wielu zabitych… Tysiące poczerniałych ciał.

W Rosji wybuchnie nowa rewolucja i wojna domowa. Trupów będzie tak wiele, że będą uprzątać je z ulic. […] Widzę czerwoną masę i żółte twarze. Widzę wielkie rozruchy, przerażającą masakrę i rabunek. Śpiewają jakąś wschodnią pieśń i palą świece przed obrazem Maryi”.

III wojna światowa

Przepowiednia jasnowidza Antona Johanssona:

„Rosjanie podbiją Bałkany. We Włoszech będą wielkie zniszczenia. […] Rosjanie zajmą amerykańskie zapasy. Niemcy zostaną zaatakowani od wschodu. Dojdzie tam do wojny domowej - Niemiec będzie walczył przeciw Niemcowi. Rosja uderzy na Stany Zjednoczone, a te nie będą mogły wspomóc siłami walczącej Europy. Nowa broń wywoła w Ameryce huragany i zniszczone tam zostaną największe miasta” (źrodło: stref tajemnic.onet.pl).

Myślicie, że III wojna światowa to naprawdę jedynie kwestia czasu?

III wojna światowa

Również według jednego z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce, Krzysztofa Jackowskiego, żyjemy obecnie w bardzo niebezpiecznych czasach. Jego zdaniem fala imigrantów zalewająca Europę będzie brzemienna w skutkach.

– 2016 będzie rokiem pamiętnym, bo to będzie rok bardzo niebezpieczny dla Europy i Azji. Będzie to rok wojny. Ta imigracja uchodźców nie dzieje się teraz przypadkowo – powiedział w rozmowie z Fakt.pl. W filmiku posłuchacie więcej na ten temat:

Polecane wideo

Komentarze (25)

Ocena: 4.88 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2015 19:39
Najważniejsze jest to czy Polska bardzo ucierpi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 16.09.2015 01:23
no tak Nostradamus o wojnie i Ameryce jako kraju - w jego czasach było tam tylko kilka kolonii i był to tak zwany "Nowy Świat" więc to wszystko naciągane ,że aż żałosne. A co do wojny to niestety są duże szanse ,że może wybuchnąć jak nie w przyszłym roku to na pewno w ciągu następnych 10 lat. Jest jednak jeszcze nadzieja bo przecież w latach 60tych ludzie też byli przerażeni widmem bliskiej zagłady atomowej więc może nie będzie tak źle
odpowiedz
Odmóżdżona (Ocena: 5) 15.09.2015 23:50
Nie rozumiem jednej rzeczy, jeśli już piszę się taki ekhem artykuł, na nie ukrywajmy poważny temat w dodatku w czasie niepokoju, to czemu opiera się on na przepowiedniach? A dokładniej ich interpretacjach, których może być tyle ile interpretujących. Jeśli już porusza się tak poważny temat, to należy podejść do niego poważnie.....no ale czego się spodziewać po tym portalu, służącym do odmóżdżenia się po całym dniu. Rozumiem, ze macie swoich czytelników za idiotów, ale w takim razie wysilcie się i takiemu idiocie, łopatologicznie wyjaśnijcie podstawy z których wyciągacie takie wnioski np, sytuacja polityczna dla początkujących itp. Albo zostańcie przy 50 sposobach jak zaspokoić faceta, jak być niezależną kobietą, faceci wolą szczupłe/puszyste, jak zrzucić 5kg w tydzień, pokochaj swój tłuszczyk. Nieeee, mózg mi wyparował, daję sobie spokój z tym bzdurnym portalem. Autorom życzę zmiany pracy na lepszą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2015 20:30
Ja myślę tak samo, zaczęłam od siebie- nie mam zamiaru się rozmnażać i powielać genów ludzkości.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2015 18:27
ty też jesteś człowiekiem żyjącym w tych czasach, w razie wojny ciebie też spotka krwawy koniec.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie