Ciężarna nastolatka obudziła się w trumnie… dzień po swoim pogrzebie!

Jej rodzice usłyszeli krzyki, ale było już za późno. Trumna w środku była podrapana paznokciami.
Ciężarna nastolatka obudziła się w trumnie… dzień po swoim pogrzebie!
27.08.2015

Takie historie nie zdarzają się często, a jednak od czasu do czasu media informują o przypadkach, kiedy osoba uznana za zmarłą, nagle budzi się w swojej trumnie. Tak było również i tym razem.

Jak podaje „The Independent”,  rodzice Neysi Perez z Hondurasu pochowali swoją 16-letnią córkę, która niespodziewanie zmarła. Nastolatka była w dodatku w 3 miesiącu ciąży.

- Z dnia na dzień dostała dziwnego ataku paniki. Wezwaliśmy do niej egzorcystę, bo sądziliśmy, że jest opętana – tłumaczy ojciec dziewczyny. – Neysi została zabrana do szpitala. Po kilku godzinach lekarze poinformowali nas, że nie żyje. Kilka dni później odbył się pogrzeb.

Neysi Perez

Dzień po traumatycznej ceremonii, rodzice 16-latki ponownie poszli na jej grób. Chcieli się pomodlić i jeszcze raz z nią pożegnać. Smutek w jednej chwili zamienił się jednak w nadzieję. Ojciec Neysi usłyszał bowiem krzyki z wnętrza grobowca.

- Moja córka nadal żyła. Obudziła się i chciała się wydostać na zewnątrz, ale nie mogła. Zacząłem młotkiem rozbijać kamienny grobowiec, żeby ją wydostać. Nie myliłem się. Wieko trumny było od środka podrapane paznokciami. Córka była jednak nieprzytomna.

Neysi Perez

Rodzice ponownie wezwali lekarzy do swojego dziecka, ale ci stwierdzili zgon. Tym razem stuprocentowy.

Okazało się, że dziewczyna przed pogrzebem błędnie została uznana za zmarłą najprawdopodobniej w wyniku ataku katalepsji. Jej mięśnie zesztywniały, a ciało zupełnie zastygło.

Oby takie historie zdarzały się jak najrzadziej.

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 27.08.2015 18:43
I dlatego ja zazyczylam sobie aby po mojej smierci tej 100% albo I tej zle ocenionej moje wszystkie narzady poszly do przeszczepu przynajmniej wiem ze wtedy napewno sie nie obudze w trumnie to jest straszne byc w ciasnym miejscu I nie miec absolutnie mozliwosci ucieczki a tak niech na stole operacyjnym wyjmia jak najwiecej
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2015 17:54
Aż mi się przypomniał list kobiety, co to myśli, że sąsiadka rzuciła czar na jej syna. Bez obrazy, ale właśnie w tego typu sytuacjach u tego typu ludzi dzieją się takie rzeczy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2015 15:47
I kiedy myslisz, ze masz zly dzien to pomysl, ze kogos moga wlasnie chowac zywcem.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2015 14:25
Na innym poortalu pisze,ze mąż byl nad grobem i ją usłyszał i jak otworzyli trumne to nie zyla.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.08.2015 12:56
koszmar:(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie