Pogrzeb Ani Przybylskiej odbędzie się w czwartek w Gdyni

Wciąż nie możemy uwierzyć, że aktorka przegrała walkę z chorobą nowotworową.
Pogrzeb Ani Przybylskiej odbędzie się w czwartek w Gdyni
Fot. ONS
07.10.2014

Nigdy nie wiesz, co cię w życiu spotka. Dziś jestem szczęśliwa, mam fajnego faceta, mężczyźni się za mną oglądają, dużo gram, ale za chwilę wszystko może się zawalić i będę palce gryźć. Boję się trochę tej starości. Boję się umierania... Bardzo się boję. Wiem, że śmierć jest nieunikniona, całe życie się z nią oswajamy. Ale może dlatego, że mam rodzinę, nie potrafię pogodzić się z myślą, że ktoś będzie po mnie płakał. Ja umieram i mam święty spokój, ale po mnie zostaje żal matki czy rozpacz dziecka.

To jest irracjonalne, ale często myślę o tym, jak bardzo skaleczyłabym swoje dzieci, gdybym przedwcześnie umarła. One już nigdy nie byłyby tymi samymi beztroskimi, pogodnymi dziećmi co teraz. Czuję się wtedy strasznie. Dlatego w skrytości liczę na to, że zostanę leciwą babcią wielkiej rodziny, choleryczną i temperamentną, ale też pogodną i rezolutną, która wszystkim pomaga, opiekuje się wszystkimi i ich wspiera.” – powiedziała w wywiadzie dla magazynu Gala Anna Przybylska. Wciąż nie możemy pogodzić się z tym, że dwa dni temu aktorka przegrała walkę z chorobą nowotworową. W grudniu skończyłaby 36 lat.

Pogrzeb jednej z najbardziej lubianych gwiazd odbędzie się w czwartek, 9 października, w Gdyni. Informację na ten temat zamieszczono na oficjalnej stronie aktorki:

„Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy wsparcia, wspomnienia, kondolencje i modlitwy.Nabożeństwo żałobne w intencji Ś.P. Anny Przybylskiej odprawione zostanie 9 października 2014 roku o godz. 13:00 w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Armii Krajowej w Gdyni.

Anna Przybylska

Fot. ONS

Odprowadzenie do grobu nastąpi o godz. 15:00 na Cmentarzu Parafialnym przy Parafii pod wezwaniem Św. Michała Archanioła w Gdyni, Oksywie, ul. Płk. Dąbka.

Będziemy wdzięczni za uszanowanie naszej prośby i niewykonywanie zdjęć w tych niezwykle trudnych dla nas chwilach.

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Prosimy również o nieprzynoszenie kwiatów. Podczas uroczystości pogrzebowych odbędzie się kwesta na Hospicjum im. Świętego Wawrzyńca w Gdyni, poświęcona pamięci Zmarłej, która przez wiele lat angażowała się w pomoc na rzecz potrzebujących i chorych. Działalność bliskiego sercu Anny Hospicjum można wspomóc, kierując datki na konto: Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Wawrzyńca Dom Hospicyjny dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”, 75 1240 3510 1111 0000 4318 2794, Bank PEKAO SA II O/Gdynia”.

Anna Przybylska

Fot. ONS

Żegnaj, Aniu...

Anna Przybylska

Fot. ONS

Żegnaj, Aniu...

Anna Przybylska

Fot. ONS

Żegnaj, Aniu...

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2014 22:44
Nie Ona pierwsza i ostatnia która przegrala walke z nowotworem tylko sszkoda ze tak mlodo
odpowiedz
Gosia (Ocena: 5) 08.10.2014 17:59
To będzie straszne jak na jej pogrzebie pojawi się całe stado pismaków i rozszalałych fanów,
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2014 18:24
Który idiota nie polajkował jeszcze jej profilu na fb? Od wczoraj rano przybyło jej nagle 150 000 fanów. Ludzie to idioci...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie