WPADKA DNIA: Dyrektorka szkoły ciągnie ucznia po podłodze (VIDEO)

Skandaliczne zachowanie wobec dziecka.
WPADKA DNIA: Dyrektorka szkoły ciągnie ucznia po podłodze (VIDEO)
Fot. YouTube
24.02.2014

Jaka jest najlepsza metoda wychowawcza według Carmen Perez-Dickson, dyrektorki szkoły w amerykańskim Bridgeport? Ciągnięcie dziecka za nogi przez szkolny korytarz. Brzmi jak kiepski żart, ale niestety filmik z monitoringu nie kłamie.

Obecnie trwa dochodzenie w sprawie całego zajścia. Kiedy skandaliczne zachowanie dyrektorki wyszło na jaw, a rodzice obejrzeli bulwersujące video, kuratorium postanowiło zawiesić Perez-Dickinson na pół roku. Po tym czasie kobieta ma prawo wrócić na zajmowane wcześniej stanowisko.

 Carmen Perez-Dickson

Fot. YouTube

- To niedorzeczne. Za wycieranie dziećmi podłogi powinna stracić uprawnienia do wykonywania zawodu. Ona nie nadaje się na pedagoga – oponowali rodzice.

Wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec ich batalii o usunięcie dyrektorki z pracy. Prawdopodobnie złożą w sądzie pozew przeciwko niej.

Zobaczcie, co Perez-Dickinson wyprawiała ze swoimi uczniami. Oto video!

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2014 09:52
A jeśli to dziecko biło kopało inne dzieci, które płakały, i uderzyło inne w oko długopisem? A wcale nie słuchało poleceń, i kopało także nauczyciela... I chciało wydłubać oczy także innym dzieciom... Czekać aż przyjadą rodzie? A jak uciekło ze szkoły gdzieś nad wodę i nie chce wrócić? Też czekać na rodziców może się nie utopi... albo nie zabije je samochód...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2014 09:40
Jeśli dziecko przeklinało, odmawiało pójścia do klas i nie słuchało żadnych poleceń. To co z nim zrobić jeśli położyło się na środku autostrady? A w odpowiedzi na polecenia biło, pluło i gryzło? Zostawić je na ulicy? czy za wszelką cenę nie zależnie od sposobu zabrać do szkoły? A może to dziecko dla żartów się położyło żeby tylko w ten sposób można było by je zabrać do klasy?
odpowiedz
lola (Ocena: 5) 27.02.2014 05:51
chyba sobie jakieś kpiny urządzacie! Bachor nie chciaj wstać to kobieta miała czekać do osranej śmuerci? Ja też zrobiła bym tak jak ona. Tu nie ma nic z przemocy! Przecież pamiętam jak ja czepiałam się nigi mamy, żeby się poślizgać. Bachor jak by chciał to by wstał.
odpowiedz
Klaudia (Ocena: 5) 25.02.2014 13:00
to nie jest chodnik, tylko śliska i wypolerowana podloga w szkole, więc bólu ten dzieciak na pewno nie czuł. A widać ze kobieta nie zachowuje się agresywnie, tylko go po prostu ciągnie, bo łaskawie nie mógł sam wstać. Trzeba brać poprawkę na takie przypadki, bo w tych czasach dzieci robią co chcą, ukazując przy tym 0 szacunku dla starszych, a tym bardziej pedagogów
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2014 20:11
Oh błagam... wy myslicie ze te dyieciaki, to chodzace aniolki.... moglo wstac i isc a nie sie jak jakis uparty osiol zachowywac. zawsze pedagog jest winny. tez pracuje z dziecmi i mowie wiem.... nie ma sie co czasem dziwic.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie