WPADKA DNIA: Wojewódzki kpi z dzieci zamordowanych przez Trynkiewicza

Tym razem prezenter naprawdę przesadził.
WPADKA DNIA: Wojewódzki kpi z dzieci zamordowanych przez Trynkiewicza
13.02.2014

Cała Polska w ostatnich tygodniach żyła tylko jednym newsem: czy Mariusz Trynkiewicz - seryjny morderca i pedofil, który zabił we własnym mieszkaniu czterech chłopców - po 25 latach wyjdzie na wolność?  Kiedy pojawiła się nadzieja na to, że ze względu na znalezioną w jego celi pornografię dziecięcą, mężczyzna jednak nie opuści murów więzienia, stało się inaczej. We wtorek Trynkiewicz został wolnym człowiekiem.

Kuba Wojewódzki postanowił wykorzystać ten fakt dla własnej promocji. W audycji radiowej, którą prowadzi razem z Mikołajem Lizutem, powiedział:

- Wszyscy jesteśmy Mariuszami. Mariusz, kochamy cię! – po czym włączył piosenkę Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są”.

Kuba Wojewódzki

Prezenter zagwarantował sobie tym kiepskim żartem reklamę, ponieważ dzisiaj wszystkie media piszą tylko o nim i jego audycji.

Było warto, Kuba?

Jak można się było domyśleć, cała sprawa poruszyła najbardziej rodziny zamordowanych przez Trynkiewicza dzieci.

- Trzeba być człowiekiem bez serca, by nie rozumieć tego dramatu, którego codziennie doświadczaliśmy, a który teraz, po wyjściu pedofila na wolność, jest jeszcze większy - powiedział w rozmowie z Super Expressem Stanisław Kaczmarek, ojciec jednego z zamordowanych chłopców. - Nie chcę znać tego łachudry Wojewódzkiego – dodał.

Kuba, tym razem naprawdę przesadziłeś.

Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
ulas (Ocena: 5) 14.05.2014 18:37
To nie tyle brak serca ale brak rozumu. Trudno nie zrozumieć że w pewien sposób utożsamia się z Trynkiewiczem, z tą różnicą że on w przeciwieństwie nie musi gwałcić bo dzieciarnia sama się naprasza. Jeszcze kilka lat a będzie prowadzać się z dziewczynami czy chłopcami którzy mogliby być jego wnukami... Reprezentuje najbardziej prymitywny poziom i wciąż mu się udaje. W żarcie z Ukrainką był prowodyrem ale ciegi spadły na słabszego, ale w końcu przeje się ten błazen, któremu wydaj się że jest kolejnym wcieleniem Woody Allenem. Najpierw trzeba udowodnić swój talent, a ten człowiek żadnego nie ma poza tym że jest wygadany, jednak sporo wygadanych ludzi tak naprawdę nie ma nic ciekawego do powiedzenia.
odpowiedz
robina (Ocena: 5) 02.05.2014 18:44
czy on zasługuje na miano człowieka ... ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2014 19:31
bawią mnie ludzie, którzy uważali i uważają go za "inteligenta" :)
zobacz odpowiedzi (5)
miolka (Ocena: 5) 13.02.2014 19:19
jak długo on będzie kpił z Polaków Ich - Naszych tragedii i z Nas samych? jakim barachłem trzeba być by tak się wypowiadać tak myśleć jak on?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2014 18:43
A mnie jego kolejne wyskoki wcale nie dziwią. Już od dawna widzę, że to zwykły debil, a trzymają go w telewizji/radiu tylko dlatego, że przynosi im zysk. Przecież pełno jest dzisiaj głupich, ograniczonych ludzi, którym takie zachowanie się podoba, bo kogoś mądrzejszego zwyczajnie by nie zrozumieli.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie