WPADKA DNIA: Wojewódzki kpi z dzieci zamordowanych przez Trynkiewicza

Tym razem prezenter naprawdę przesadził.
WPADKA DNIA: Wojewódzki kpi z dzieci zamordowanych przez Trynkiewicza
13.02.2014

Cała Polska w ostatnich tygodniach żyła tylko jednym newsem: czy Mariusz Trynkiewicz - seryjny morderca i pedofil, który zabił we własnym mieszkaniu czterech chłopców - po 25 latach wyjdzie na wolność?  Kiedy pojawiła się nadzieja na to, że ze względu na znalezioną w jego celi pornografię dziecięcą, mężczyzna jednak nie opuści murów więzienia, stało się inaczej. We wtorek Trynkiewicz został wolnym człowiekiem.

Kuba Wojewódzki postanowił wykorzystać ten fakt dla własnej promocji. W audycji radiowej, którą prowadzi razem z Mikołajem Lizutem, powiedział:

- Wszyscy jesteśmy Mariuszami. Mariusz, kochamy cię! – po czym włączył piosenkę Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są”.

Kuba Wojewódzki

Prezenter zagwarantował sobie tym kiepskim żartem reklamę, ponieważ dzisiaj wszystkie media piszą tylko o nim i jego audycji.

Było warto, Kuba?

Jak można się było domyśleć, cała sprawa poruszyła najbardziej rodziny zamordowanych przez Trynkiewicza dzieci.

- Trzeba być człowiekiem bez serca, by nie rozumieć tego dramatu, którego codziennie doświadczaliśmy, a który teraz, po wyjściu pedofila na wolność, jest jeszcze większy - powiedział w rozmowie z Super Expressem Stanisław Kaczmarek, ojciec jednego z zamordowanych chłopców. - Nie chcę znać tego łachudry Wojewódzkiego – dodał.

Kuba, tym razem naprawdę przesadziłeś.

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
ulas (Ocena: 5) 14.05.2014 18:37
To nie tyle brak serca ale brak rozumu. Trudno nie zrozumieć że w pewien sposób utożsamia się z Trynkiewiczem, z tą różnicą że on w przeciwieństwie nie musi gwałcić bo dzieciarnia sama się naprasza. Jeszcze kilka lat a będzie prowadzać się z dziewczynami czy chłopcami którzy mogliby być jego wnukami... Reprezentuje najbardziej prymitywny poziom i wciąż mu się udaje. W żarcie z Ukrainką był prowodyrem ale ciegi spadły na słabszego, ale w końcu przeje się ten błazen, któremu wydaj się że jest kolejnym wcieleniem Woody Allenem. Najpierw trzeba udowodnić swój talent, a ten człowiek żadnego nie ma poza tym że jest wygadany, jednak sporo wygadanych ludzi tak naprawdę nie ma nic ciekawego do powiedzenia.
odpowiedz
robina (Ocena: 5) 02.05.2014 18:44
czy on zasługuje na miano człowieka ... ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2014 19:31
bawią mnie ludzie, którzy uważali i uważają go za "inteligenta" :)
zobacz odpowiedzi (5)
miolka (Ocena: 5) 13.02.2014 19:19
jak długo on będzie kpił z Polaków Ich - Naszych tragedii i z Nas samych? jakim barachłem trzeba być by tak się wypowiadać tak myśleć jak on?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2014 18:43
A mnie jego kolejne wyskoki wcale nie dziwią. Już od dawna widzę, że to zwykły debil, a trzymają go w telewizji/radiu tylko dlatego, że przynosi im zysk. Przecież pełno jest dzisiaj głupich, ograniczonych ludzi, którym takie zachowanie się podoba, bo kogoś mądrzejszego zwyczajnie by nie zrozumieli.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo