Wyprzedaże czas zacząć

Wczoraj ruszyła największa fala przecen, obniżek, promocji. Na gorączkę zakupów najlepszy jest zimny prysznic, ale kto by się nią przejmował...
Wyprzedaże czas zacząć
28.12.2008

Poświąteczne wyprzedaże są jednym z najgorętszych okresów w sklepach na całym świecie. W większości z nich zaczęły się już przedwczoraj, w Polsce, ze względu na zakaz handlu w święta, dopiero wczoraj.

Przed największymi domami towarowymi ustawiły się kolejki ludzi, którzy chcą skorzystać z promocji i kupić przecenione towary. W Polsce nie ma jeszcze takiego szału, ale część klientek i klientów od razu po sobotnim śniadaniu ruszyła na polowania do centrów handlowych.

Według badań instytutu GfK Polonia, które cytuje „Rzeczpospolita”, wyprzedaże lubi tylko co czwarty Polak. Liczba ta, z roku na rok rośnie. Może z powodu nieufności do haseł w stylu: „wszystko o połowę tańsze” albo „-70%”? Wciąż wietrzymy w tym podstęp i rzeczywiście, niektóre sklepy wykorzystują naiwność kupujących.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak kupować z głową, aby nie wydać za dużo, sprawdź nasz wczorajszy artykuł.

Miłego polowania i niech szczęście w poszukiwaniu okazji wam dopisuje!

Polecane wideo

Komentarze (60)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2009 16:16
xd uwilebiaaaaaaaaaaaaaaam < 3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2009 19:53
ja uwielbiam wyprzedaze juz nakupowałam sobie rzeczy z Channel xD no wkoncu nie ja płacę tylko tata xD nie ma to jak swieze zakupki xD niedługo jade do Szkocji wiec tes sie ostroo obkupie (dostane złota karte i jeszcze karta wujka) bd ostroo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2009 17:04
kooocham wyprzedaże xdd .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2009 02:13
To jakaś nowość, że są wyprzedaże? Jak się wejdzie na eBay, to okazuje się, że tam trwają przez cały rok i kupuje się świetne nowe rzeczy za bezcen, nie trzeba czekać na napisy "SALE" ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2008 22:14
a ja wczoraj w new yorkerze kupilam sobie pare fajnych ciuchow za mele pieniadze ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie