Internauci życzą śmierci ciężko chorej kobiecie! (Za co jej nienawidzą?)

Czym ich tak rozwścieczyła?
Internauci życzą śmierci ciężko chorej kobiecie! (Za co jej nienawidzą?)
Fot. youtube.com
01.01.2014

Zazwyczaj osoby, które cierpią na rzadkie bądź nieuleczalne choroby, budzą powszechne współczucie. W przypadku Cateriny Simonsen, która z powodu wad wrodzonych nie potrafi samodzielnie oddychać, jest jednak zupełnie inaczej. Kobieta jest obecnie jedną z najbardziej znienawidzonych osób w Sieci. Czym naraziła się Internautom?

Całe zamieszanie spowodowane jest tym, że chora Włoszka poparła publicznie eksperymenty na zwierzętach. - Bez tych badań umarłabym w wieku 9 lat. Podarowaliście mi przyszłość - wyznała 25-latka.

Obrońcy praw zwierząt nie pozostawili na niej suchej nitki za to stwierdzenie. Na tym jednak kłopoty Cateriny się nie skończyły.

Caterina Simonsen

Fot. youtube.com

Po swojej deklaracji młoda Włoszka otrzymała kilkadziesiąt listów od Internautów, którzy… życzą jej śmierci!

Jakby tego było mało, do kobiety wysłano z różnych części świata ok. 500 obraźliwych wiadomości na Facebooku. `Dla mnie możesz umrzeć nawet jutro`, `Nie poświęciłbym nawet ryby dla ciebie` – tak brzmiały jedne z najmniej obraźliwych komentarzy, kierowanych pod adresem Simonsen.

Caterina Simonsen

Fot. youtube.com

Caterina Simonsen od urodzenia cierpi na cztery różne rzadkie wady wrodzone organizmu. Te uniemożliwiają jej samodzielne oddychanie. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że kobieta pochodzi z Padwy, gdzie studiuje... weterynarię.

- Eksperymenty medyczne na zwierzętach od zawsze budziły kontrowersje. Zdaniem ich przeciwników, testowanie leków na zwierzętach jest nieetyczne i okrutne – donosi portal grr.rai.it.

A Wy kogo popieracie w tym całym zamieszaniu?

 

Komentarze (130)

Ocena: 5 / 5
miolka (Ocena: 5) 23.01.2014 11:54
odważyła się napisać co myśli i zaszczuli Ją eko-obrońcy, nie tak powinna wyglądać ich reakcja, to nie powinno mieć miejsca
odpowiedz
em (Ocena: 5) 21.01.2014 13:50
wielcy obrońcy praw zwierząt-prawda jest taka, że będąc w jej sytuacji, też ratowalibyście swoje dupy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2014 23:52
CHOLERNI EKOTERRORYŚCI CO PŁACZĄ JAK PIESEK DOSTANIE PATYKIEM PO ŁAPKACH, A LOS BIEDNYCH DZIECI, LUDZI BEZDOMNYCH ALBO CHORYCH NIC ICH NIE OBCHODZI!!!!!!!!!!!!!! GARDZĘ WAMI!!!!!!!!!!!!!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2014 15:39
Koleżanka już ubezwłasnowolniona czy dopiero w trakcie ? ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2014 05:32
Jak Ci ten "człowiek to człowiek" zgwałci córkę to też będziesz tak mówić?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo