Przejmujące video: Rodzice nagrali filmik z ostatnich chwil życia swojego synka

Maluch odszedł zaledwie 8 godzin po porodzie…
Przejmujące video: Rodzice nagrali filmik z ostatnich chwil życia swojego synka
19.12.2013

Heather i Patrick Walker zawsze pragnęli mieć liczną rodzinę. Kiedy więc kobieta zaszła po raz trzeci w ciążę, radość małżonków była ogromna. Niestety, szczęście rodziny nie trwało długo. Sytuacja zmieniła się diametralnie, gdy w 16 tygodniu ciąży Heather usłyszała, że jej synek cierpi na tzw. bezmózgowie – wrodzoną wadę, która sprawia, że dziecko po kilku godzinach od porodu umiera.

Rodzina miała zaledwie kilka miesięcy na to, by oswoić się z myślą, że dzień narodzin ich synka będzie również ostatnim dniem jego życia. Pragnęli zachować jak najwięcej wspomnień o maluszku, dlatego zamówili do szpitala profesjonalnego fotografa, który w dniu porodu zrobił całej trójce pamiątkowe zdjęcia oraz nagrał wzruszający filmik.

Heather i Patrick Walker

Grayson James Walker przyszedł na świat w Memphis, w stanie Tennessee. Żył zaledwie 8 godzin, a przez ten cały czas rodzice nie odstępowali go na krok. Chcieli nacieszyć się wspólnymi chwilami ze swoim dzieckiem. Pamiątkowy filmik pokazuje zresztą, jak wielką czułością darzyli malca.

Po śmierci Graysona Heather opublikowała na Facebooku jego zdjęcia. Administratorzy portalu uznali jednak, że fotografie należy usunąć. Bez jakichkolwiek ostrzeżeń, ani wyjaśnień skasowali album z fotografiami zmarłego dziecka, a następnie usunęli konto jego mamy.

Heather i Patrick Walker

- Konto na Facebook`u zostało usunięte ze względu na zawartość. Pozwalają ludziom zakładać konta, na które dodawane są prawie nagie zdjęcia, publikowane są przekleństwa i inne rzeczy, ale nie wolno mi podzielić się wyjątkowym obrazem pięknego, maleńkiego Bożego stworzenia – powiedziała z żalem Heather.

Zobaczcie wzruszający filmik z ostatnich chwil życia Graysona. Naprawdę warto…

Polecane wideo

Komentarze (116)

Ocena: 5 / 5
Kasia (Ocena: 5) 05.07.2014 16:42
To nie jest wina Boga! Jasne! Bóg jest dobry wiecie co ona zrobił!!! Jeśli nie wiecie to nie mówcie na Niego! Błagam was...
odpowiedz
Magda (Ocena: 5) 05.07.2014 16:38
Prawie się rozbeczałam!!! To jest bardzo, bardzo, bardzo SMUTNE ;C
odpowiedz
Rewelka (Ocena: 5) 05.07.2014 16:35
Smutne... Dobrze, że chcociaż mieli jeszcze 2 dzieci, co nie?
odpowiedz
marlena (Ocena: 5) 24.06.2014 08:22
ja podziwiam to ze rodzice chcieli aby te kilka godzin dla tego malensta byly najpiekniejszymi chwilami pelnymi ciepla i milosci, jego serduszko bilo duzo wczesniej i rodzice pokochali go zanim przyszedl na swiat bo przeciez mogli rownie dobrze pozbyc sie problemu i usunac ciaze jak widze wielu internautow. ciekawe czy gdybyscie wy mieli urodzic sie z wada to czy rodzice pozwoliliby sie wam urodzic. moze gdyby wiedzieli jakimi jestescie parszywymi i bezmyslnymi osobami to tez by podjeli decyzje o aborcji....
odpowiedz
matka (Ocena: 5) 15.01.2014 21:22
wzruszajacy film, az sie poplakalam. a wszystkim ktorzy twierdza ze to na pokaz itd zycze zeby znalezli sie w takiej sytuacji. ciekawe czy nie chcieli by upamietnic tych kilka godzin zycia malenstwa.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie