Geje adoptowali chłopca, gwałcili go i pozwalali na to innym pedofilom!

Homoseksualna para zgotowała prawdziwy horror małemu chłopcu.
Geje adoptowali chłopca, gwałcili go i pozwalali na to innym pedofilom!
16.12.2013

Jak donosi Sfora.pl, para homoseksualistów zgotowała piekło adoptowanemu synkowi. Mężczyźni poznali się w 1990 roku. Starszy oprawca ma dzisiaj 42 lata i jest obywatelem Stanów Zjednoczonych, zaś drugi ma 36 lat i pochodzi z Australii, gdzie obaj razem mieszkają.

Na pewnym etapie związku, doszli do wniosku, że chcą adoptować dziecko. Na podstawie sfałszowanych dokumentów „zalegalizowali” kupionego za 8 tys. dolarów maluszka. Jego biologiczna matka postanowiła sprzedać go, kiedy jej partner porzucił ją. W ten sposób chciała zapewnić swojemu potomkowi lepszą przyszłość. Niestety, stało się inaczej.

 

 

chłopiec

Bestialscy pedofile zostali złapani, ponieważ nagrali video z gwałtu i udostępnili je w sieci. Śledczy trafili na ich ślad w trakcie dużego śledztwa skierowanego przeciwko pedofilii i dziecięcej pornografii.

Para gejów została złapana w Californii na początku 2012 roku. Starszy pedofil został właśnie skazany na 40 lat więzienia. Na młodszego z nich sąd w Indianapolis wydał wyrok 30 lat pozbawienia wolności.

 

KLK

chłopiec

W momencie „adopcji” chłopczyk miał zaledwie dwa latka. Niebawem okazało się, że para gejów to również pedofile. Przez cztery lata wykorzystywali seksualnie swojego syna i znęcali się nad nim psychicznie. Jakby tego było mało, za pieniądze pozwalali go również gwałcić innym mężczyznom.

- Jak ustalił sąd, chłopca wykorzystało seksualnie 8 mężczyzn na 3 kontynentach. Para gejów miała klientów na swojego syna w USA, w Niemczech, we Francji i w Australii - czytamy na Sforze.

Polecane wideo

Komentarze (92)

Ocena: 5 / 5
milena (Ocena: 5) 13.02.2014 22:07
Wykastrować takich i na śmierć. Co za perfidne gnoje. Boże, jak sobie pomyślę o tym biednym dzieciaczku, to serce mi się kraja. Co ono musiało przeżywać... :( Nie mieści mi się w głowie, jak na tym świecie mogą żyć tacy sku****le.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2014 22:59
Obciąć pitola na żywca h...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2014 22:14
Odrąbac Siusiaka
odpowiedz
paewł (Ocena: 5) 16.01.2014 19:23
zajebać gejów pedofili ja to wszystkich do beczki ze smołą i podpalic najlepiej
odpowiedz
VFX (Ocena: 5) 16.01.2014 00:35
Kara śmierci byłaby zbyt lekka do tego co zrobili.. Powinni zostać skazywani na takie męczarnie jakie przeszło to niewinne dziecko
odpowiedz

Polecane dla Ciebie