W Warszawie powstanie klub o nazwie… Piwnica u Fritzla! Nawiązanie do gwałciciela się opłaci?

Mieszkańcy stolicy zapowiadają protesty.
W Warszawie powstanie klub o nazwie… Piwnica u Fritzla! Nawiązanie do gwałciciela się opłaci?
17.01.2013

Sprawą Josefa Fritzla, który przez 24 lata więził w piwnicy swoją córkę, znęcał się nad nią psychicznie i wielokrotnie ją gwałcił, w 2008 roku żył cały świat. Teraz o postaci słynnego zwyrodnialca znowu jest głośno – tym razem za sprawą nowego warszawskiego lokalu.

Piwnica u Fritzla, bo o tym klubie mowa, ma przyjąć pierwszych gości już w piątek. Podobno właściciele knajpy myśleli o nazwie przez okrągły tydzień, a wcześniej przeprowadzili wśród warszawiaków sondę, w której pytali, czy nawiązanie do sławnego gwałciciela jest niewłaściwe. Ponoć 89 proc. respondentów stwierdziło, że nie, a fanpage knajpy polubiło już kilkaset użytkowników Facebooka.

Nie wszystkim podoba się jednak nazwa lokalu przy Nowym Świecie 27. - Jako mieszkaniec Warszawy nie mogę pozwolić na taki przejaw ludzkiej głupoty, bądź bezuczuciowe, biznesowe podejście do sprawy ze strony właścicieli. Wraz ze znajomymi (absolwentami dziennikarstwa) szykujemy się do protestu – zapowiedział zdecydowanie jeden z internautów. Zmiany nazwy klubu domagają się również stołeczni urzędnicy.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
ola (Ocena: 5) 08.02.2013 11:06
ja nie wiem co wam w tym przeszkadza, sprawa właścicieli. a to ze przykuwa uwagę to co innego. jak dla mnie to nic zlego
odpowiedz
KateMalinowska (Ocena: 5) 04.02.2013 15:51
No tak. Już nie ma takich nazw jak Czajnik, Meta czy Tygmont. Teraz trzeba popłynąć debilizmem aby zgorszyć ludzi i liczyć na zyski. Brawo! Jeszcze trochę i zacznieemy nazywać knajpy "pod brzozą smoleńską", "pod urwanym skrzydłem" lub "pieczonym (lub gorącym) prezydentem"... przynajmniej firma PRowa która za tym stoi straci kilku Klientów :D
zobacz odpowiedzi (1)
jusi (Ocena: 5) 18.01.2013 22:31
ludzie są zdrowo popie*doleni... masakra, to jest delikatnie mówiąc bardzo niesmaczne
odpowiedz
izaa (Ocena: 5) 18.01.2013 13:29
oryginalne ale ja na miejscu jego córki nie chciałabym aby ktoś na cześć takiego człowieka nazywał swój lokal
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2013 23:05
www.ejmala.pl - Strona tylko dla kobiet :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo