Podsumowanie ZBIÓREK dla Siepomaga.pl: Papilotki, macie wielkie serca (Dziękujemy!)

Jesteśmy dumne, że z tak wielką ochotą angażowałyście się w pomaganie potrzebującym!
Podsumowanie ZBIÓREK dla Siepomaga.pl: Papilotki, macie wielkie serca (Dziękujemy!)
29.11.2012

Trzy lata, zebranych 5965,30 zł, 716 wspierających… Takie rzeczy mogłyście zdziałać tylko Wy, kochane Papilotki!

Swoją przygodę z pomaganiem innym rozpoczęłyście w 2010 roku, kiedy to przy współpracy z portalem Siepomaga.pl wspomogłyście zbieranie pieniędzy na pompę insulinową dla Asi. Potem było jeszcze osiem akcji, każda wyjątkowa i każda dotyczyła innego celu charytatywnego. Wśród nich był na przykład Mateusz chory na białaczkę; Joachim, który zwyciężył z rakiem i potrzebował pieniędzy na rehabilitację; 16-letnia Ewa, która pod kołami pociągu straciła obie nogi; Asia chora na cukrzycę; Agata cierpiąca na nowotwór kości, która marzyła, żeby zobaczyć Disneyland; czy zbiórki w czasie trwania 19. i 20. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Co się teraz dzieje z tymi ludźmi? Dzięki hojności darczyńców, w tym Was, kochane Papilotki, Asia otrzymała pompę insulinową, Agata we wrześniu poleciała do Disneylandu, a Ewa jest coraz bliżej zebrania odpowiedniej kwoty na protezy nóg. Niestety, nie wszystkie historie dobrze się kończą – mimo przyjmowania leków, wyjazdu na turnus rehabilitacyjny i wielu wizyt u specjalistów, zaledwie 18-letni Mateusz 11 września tego roku przegrał swoją nierówną walkę z chorobą. 

Warto zaznaczyć, że w 5 na 9 akcji, w których brałyście udział, byłyście najbardziej aktywnymi zbieraczami! (Tutaj znajdziecie link, do wszystkich zbiórek). Mamy nadzieję, że na tych dziewięciu akcjach się jednak nie skończy i będą nowe. Dlatego każdego serdecznie zachęcamy do pomagania - pamiętając, że nie liczy się suma jaką wpłacamy, bo może to być nawet symboliczna złotówka.

Jesteśmy z Was bardzo dumne! Dziękujemy za Waszą hojność!

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2012 14:09
szkoda mi tego chłopaka, który zmarł w wieku 18 lat :( smutna historia :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2012 09:28
3 lata i tak mało pieniędzy? oj coś czuję że część traiła do kasy papilota :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo