Zoperowała się przed ślubem i to ZATAIŁA: Brzydkie dziecko dało do myślenia mężowi...

Mężczyzna wpadł w furię, zażądał rozwodu i odszkodowania.
Zoperowała się przed ślubem i to ZATAIŁA: Brzydkie dziecko dało do myślenia mężowi...
Fot. dailymail.co.uk
01.11.2012

Aż trudno uwierzyć, że takie rzeczy dzieją się na świecie. A jednak... Życie potrafi nas nieźle zaskoczyć. To, co przydarzyło się pewnej mieszkance Chin jest wręcz niewiarygodne.

Dramat Jian Feng rozpoczął się w momencie, gdy kobieta urodziła dziecko. Córeczka atrakcyjnej Chinki kompletnie nie przypominała matki. Maleństwo było wyjątkowo brzydkie, co zresztą od razu zauważył przystojny mąż Jian.

Mężczyzna nie mógł uwierzyć, że takie atrakcyjne małżeństwo wydało na świat tak wyjątkowo nieurodziwego potomka. Zdenerwowany, długo nie dawał za wygraną... Podejrzewał żonę o zdradę, wciąż robił jej awantury – czytamy w The Daily Mail.

Wreszcie Jian nie wytrzymała i wyjawiła ukochanemu całą prawdę. Okazało się, że zanim jeszcze wyszła za mąż miała olbrzymie kompleksy na punkcie swojej urody. Kiedy więc tylko uzbierała wystarczającą ilość pieniędzy, poddała się szeregowi operacji plastycznych. W sumie wydała na nie około 314 tys. złotych.

Swojego przyszłego męża kobieta poznała już wtedy, gdy była bardzo atrakcyjną kobietą. Niestety, to oszustwo nie spodobało się partnerowi Jian. Mężczyzna stwierdził, że żona namówiła go do ślubu udając, że jest „piękna” i rozwścieczony rozwiódł się z nią oraz zażądał odszkodowania.

Sąd przychylił się do jego wniosku i przyznał mężowi Jian zadośćuczynienie w wysokości 390 tys. złotych!

Czy słusznie?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

LIST: Kiedyś byłam gruba. Teraz schudłam i... NAGLE wszyscy chcą się ze mną zadawać!

J. opowiada o swojej obsesji związanej z jedzeniem oraz o braku akceptacji własnego ciała.

W Warszawie powstaje pierwsze osiedle tylko dla katolików – ma być tanio i pobożnie...

Przed bramą ma stać figurka Matki Boskiej.

Komentarze (61)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2012 19:40
w Chinach nie bierze się ślubów z miłości...ogarnijcie...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2012 19:04
Słusznie facet zrobił, że się rozwiódł z oszustką. I odszkodowanie mu się jak najbardziej należy, chociażby za zmarnowany czas, bo mógł w tym czasie założyć rodzinę z porządną kobietą. Co za komentarz...:/ I dziwny tryb myślenia bo nie wiem z jakiej racji to odszkodowanie mu sie należy i w góle to strasznie ja musiał kochać,o nie? Skoro tylko o wygląd sie rozchodzi, tak ciezko zrozumiec ze niektorzy ni czuja sie dobrze z tym jak wyglądaja i poto te wszystkie operacje A ten facet to Fujara!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2012 12:56
kocha się za całokształt a nie tylko i wylacznie za wyglad...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2012 12:35
typowy facet. m.in dlatego nie chce się wiązać z facetami - bo im chodzi tylko o pukanie ładnych lasek.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2012 08:16
Fest czyli wychodzi na to że on kochał jej wygląd a nie jej charakter.. Jeżeli wgl ją kochał.... Moim zdaniem nie słusznie dostał odszkodowanie, bo każdy ma prawo do bycia pięknym a że akurat ją skłoniło to do operacji.... Cóż
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo