Niedoszła panna młoda: Chciała ładnie opalić się na ślub, umarła… w solarium! Co za pech!

Obsługa była mocno zaniepokojona, że ich stała klientka długo nie wychodzi ze swojej kabiny. Tak tragicznego finału nie spodziewał się jednak nikt.
Niedoszła panna młoda: Chciała ładnie opalić się na ślub, umarła… w solarium! Co za pech!
11.09.2012

Każda kobieta, która jest zaręczona lub dzień własnego ślubu ma już za sobą, doskonale wie, z jak wielkim stresem wiąże się powiedzenie sakramentalnego `tak`. Szukanie idealnej sukni ślubnej, wybieranie odpowiedniej wiązanki kwiatów, umawianie się do makijażystki i fryzjera… Wszystko po to, aby w dniu ceremonii wyglądać perfekcyjnie.

Pochodząca z Wielkiej Brytanii Jenna Vickers również chciała prezentować się wyjątkowo w dniu swojego ślubu. W tym celu postanowiła wybrać się do solarium w Manchesterze, w którym opalała się już niejednokrotnie. 26-latka nie przypuszczała niestety, że to będzie jej ostatni raz.

- Kobieta poszła do kabiny na kilkanaście minut, jednak czas mijał, a ona wciąż stamtąd nie wychodziła. W końcu obsługa wyważyła drzwi pomieszczenia i wezwała karetkę pogotowia. Na pomoc było już jednak za późno. 26-latka była martwa – relacjonuje The Telegraph.

Zdaniem pracowników solarium ich klientka zmarła na skutek powikłań, które pojawiły się u niej po zastrzykach przyspieszających opalanie. – Mówiła nam, że kupiła przez Internet jakiś zestaw. My takich produktów w salonie nie sprzedajemy, właśnie ze względu na nieprzewidziane skutki uboczne – tłumaczy menedżer placówki.

Narzeczony Jenny odmówił mediom komentarza. Wiadomo tylko, że przyjmuje obecnie kondolencje od rodziny i przyjaciół swojej niedoszłej żony.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Miała 12 dzieci, teraz urodziła PIĘCIORACZKI! (Cud narodzin CZY przekleństwo płodności?)

Ciąża 48-letniej matki podobno nie była wynikiem sztucznego zapłodnienia.

Szokujący wyrok polskiego sądu: Nastoletni crossdresser pozwał rodziców i... wygrał!

Filip miał żal do opiekunów, że nie chcieli zaakceptować jego ekstrawaganckiego stylu życia.

Komentarze (39)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2012 20:58
masakra jakas no i nie doczekała i tak by ładnie wyglądała bez tej opalenizny ;/ ajj ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2012 17:17
Przpomina mi ta historia jedną z miejskich legend, gdzie również przyszła panna młoda poszła na solarium i także zmarła.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2012 09:15
HAHAHAHAHA został usunięty mój komentarz na temat durnego tytułu. Już uwagi nie można zwrócić? Róbcie tak dalej to stracicie czytelników i nie będziecie trzepać tyle kasy za te irytujące reklamy, które wywala na cały ekran.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2012 21:01
cóż za niefart, ja albo blada, albo naturalne słońce. koleżanka chodzi regularnie od kilku lat na solarium, ma 26 lat a jej skóra wygląda jakby była przed 40tką....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2012 19:32
Red.aktorki Papilota nie maja nic wyczucia, taktu, klasy. Jak można taki nagłówek napisać do artykułu ? Do tego nie chcą dodawać komentarzy krytykujących zaistniałą sytuację, a przed chwila usunęły większość niewygodnych dla nich komentarzy. Żal i wstyd !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo