Biedny Dżeki! Nieodpowiedzialna właścicielka prawie zagłodziła go na śmierć...

19-letnia Krakowianka wolała kupować alkohol i kosmetyki, niż wydawać pieniądze na karmę dla psa. Brak słów!
Biedny Dżeki! Nieodpowiedzialna właścicielka prawie zagłodziła go na śmierć...
Fot. Fakt.pl
21.08.2012

Słysząc o takich historiach, jak ta, która niedawno wydarzyła się w Małopolsce, można stracić wiarę w człowieka. Bo jak wytłumaczyć fakt, że 19-letnia mieszkanka Krakowa wolała wydawać pieniądze na alkohol i kosmetyki, zamiast na pokarm dla swojego wilczura?

- Sprawa wyszła na jaw, gdy mama dziewczyny wróciła z pracy za granicą. Kobieta zobaczyła, że pies Dżeki jest przeraźliwie chudy i ledwo stoi na nogach. Zszokowana okrucieństwem córki zaalarmowała straż miejską i Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami – czytamy na Fakcie.

Joanna M.

Fot. Fakt.pl

Inspektorzy, którzy pojawili się na miejscu w błyskawicznym tempie, byli zszokowani stanem, w jakim znajdowało się zagłodzone zwierzę. Wilczur nie tylko był skrajnie wychudzony – zamiast 30 kg, ważył zaledwie 16 – ale również odwodniony. Jakby tego było mało, do szyi miał przymocowany łańcuch, którego nastoletnia właścicielka prawdopodobnie nie zdejmowała mu od marca, czyli od momentu, kiedy jej mama wyjechała zagranicę. - Psiak leżał bez jedzenia wśród sterty puszek po piwie i konserwach. Gdyby nie powrót z zagranicy mamy 19-latki, Dżeki mógłby już nie żyć – dodaje Fakt.

Na szczęście życiu czworonoga już nic nie zagraża. Dżeki przebywa teraz pod opieką weterynarza i dostaje regularne posiłki. Z kolei Joanna M. prawdopodobnie usłyszy zarzut znęcania się nad psem. Nie wiadomo jednak dokładnie, co grozi jej za to przewinienie.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Co za OKRUTNIK! Ojciec - KAT zabił dziecko, bo… nie chciało się do niego uśmiechnąć!

Obrażenia na ciele 3-letniej dziewczynki były tak dotkliwe, że lekarze nie byli w stanie jej uratować.

Matka małej miss straci prawo do opieki nad córką? Jest AFERA o wypychany biust 5-latki!

Ojciec Maddy uważa, że jego córka nie powinna być stylizowana na seksowną lolitkę.

Komentarze (35)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2012 11:29
niech sama żyje przywiązana łańcuchem bez jedzenia!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2012 11:27
Jak można postąpić tak z żywą istotą sama nie zarabiam dużo ,studiuję a mam 2 psy .Ja już nie mówię żeby zawsze im karmę kupować ale nawet to co zostanie z obiadu,zostawić zawsze świeżą wodę.Zwierzęta nam bezgranicznie ufają i nie mają się do kogo zgłosić w razie zaniedbania. Linek ma 12 lat a Tofik 14 mam nadzije ,że będzie im jeszcze danę trochę pożyć:) bo bardzo je lubię.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2012 10:34
Dzieci i zwierzęta - najbardziej zagrożone gdy nieodpowiedzialni młodzi ludzie dzisiejszych czasów zajmują się nimi. Bo są najbardziej bezbronne i zależne od nich. Młodzi tak pochłonięci życiem gwiazd, balangą i swawolą nie chcą nawet myśleć o zajmowaniu się drugą istotą. Ważniejsza jest udana impreza, ładny ciuch i seksowny chłopak niż ukochany piesek kotek... a nawet własne dziecko.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2012 14:36
co za ludzie... po cholere biorą sobie psa pod opiękę skoro nie potrafią się nim zająć......
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2012 12:20
co za ci..a! ją bym teraz zagłodziła! takie "coś" nie powinno chodzić po świecie!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo