Krwawa zemsta: Żona nie chciała dać mu rozwodu, więc... zadźgał nożem jej córeczkę!

Mężczyzna w szale złości zadał dziewczynce ponad 40 ciosów.
Krwawa zemsta: Żona nie chciała dać mu rozwodu, więc... zadźgał nożem jej córeczkę!
Fot. dailymail.co.uk
19.08.2012

Wbrew pozorom, ta historia nie wydarzyła się w kraju arabskim czy w Afryce, a w Stanach Zjednoczonych. 43-letni kierowca autobusu David Hang zadźgał na śmierć swoją 12-letnią pasierbicę. Mężczyzna zrobił to w szale złości. Nie mógł pogodzić się z tym, że żona nie chce dać mu rozwodu – czytamy w The Daily Mail.

David kilka lat temu ożenił się z Wietnamką Kim Vu. To było fikcyjne małżeństwo zawarte tylko po to, żeby kobieta otrzymała amerykańskie obywatelstwo. Wkrótce jednak pan Hang poznał inną kobietę i to z nią chciał się związać.

Na przeszkodzie stanęła mu jednak jego prawowita żona, która kategorycznie odmówiła mu rozwodu. Sfrustrowany mężczyzna postanowił dać nauczkę nieposłusznej kobiecie. Jego zemsta okazała się nad wyraz okrutna.

Davig wziął do ręki ostry nóż i rzucił się na 12-letnią córkę Kim. Zadał dziewczynce ponad 40 ciosów. Nastolatka nie miała szans - wykrwawiła się na śmierć.

Zbrodniarz za swój makabryczny czyn trafił do więzienia i czeka na proces. Myślicie, że powinien dostać dożywocie?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Poznajcie Angelyne! Ma 54 lata i robi się na Barbie. Pasemka, mini i dużo, dużo RÓŻU...

Motto kobiety brzmi: `Barbie chciałaby być mną`.

Anoretyczka Laura ważyła 38 kg. Uratowała ją CIĄŻA - gdyby nie synek, mogłaby już nie żyć!

Dziecko okazało się najskuteczniejszym lekarstwem na zaburzenia odżywiania.

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.08.2012 17:01
Dobrze że to Stany, duże prawdopodobieństwo że dostanie krzesełko elektryczne :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2012 09:11
Powinien dostać dożywocie, ale nie w normalnym więzieniu gdzie będzie codziennie miał świeży obiadek ,ciepłe łóżko i zajęcia terapeutyczne, tylko w jakimś obozie pracy. Mogliby na przykład "stylizować" (może to nienajlepsze słowo) więzienia na wojenne obozy koncentracyjne - wtedy ludzie baliby się popełniać przestępstwa, bo przecież każdy wie, jak tam było strasznie. I bez jakichś norm higieny, żywienia albo opieki lekarskiej! Takim zwyrodnialcom należy się KARA a nie po prostu pozbawienie wolności. Jakby mnie wsadzili do takiego więzienia z siłownią i tv w każdej celi, dobrze karmili, utrzymywali i nie musiałabym kiwnąć palcem, to niczego bym się nie nauczyła. Inni też raczej niczego się nie uczą.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2012 09:10
"Wbrew pozorom, ta historia nie wydarzyła się w kraju arabskim czy w Afryce, a w Stanach Zjednoczonych." Dlaczego mnie to nie dziwi? Takie rzeczy to TYLKO w Stanach...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2012 00:27
Powinien dostać dożywocie ponieważ za to że żona nie chciała dać mu rozwodu to jest poprostu chore, żeby z tylko jednego powodu zadźgać pasierbice. A jak wy sądzicie
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo