Ten kotek przeżył koszmar... 8-letni sadysta chciał go UPIEC w mikrofali!

Czasem dzieci bywają bardziej okrutne niż dorośli.
Ten kotek przeżył koszmar... 8-letni sadysta chciał go UPIEC w mikrofali!
18.08.2012

To, co przyszło do głowy pewnemu 8-latkowi z Wielkiej Brytanii woła o pomstę do nieba. Chłopiec wpadł na baaardzo przerażający pomysł.

Mały sadysta złapał biegającego po klatce schodowej kota sąsiadki i wsadził go do... mikrofalówki. Dziecko nie zastanawiając się wiele, włączyło urządzenie na najwyższą moc. Tylko szybka interwencja opiekunów uchroniła futrzaka przed śmiercią – informuje The Daily Mail.

Przerażona właścicielka zwierzaka od razu zawiozła pupila do weterynarza. Kotek miał kilka drobnych poparzeń. Nie wykluczone jednak, że stworzenie doznało również poważniejszych urazów wewnętrznych. Czas pokaże, czy zwierzak wyjdzie z tego cało...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Sosnowiec: 16-latka URODZIŁA dziecko w domku na działce. Poród odbierał jej chłopak!

Dlaczego dziewczyna nie zgłosiła się do szpitala?

Jak dokarmiać głodujących? GOŁĘBIAMI! To genialny pomysł jednego z ministrów...

Ptaki mogłyby rozwiązać problem głodu na świecie. Dobry pomysł?

Polecane wideo

Komentarze (49)

Ocena: 5 / 5
Thomson (Ocena: 5) 28.08.2013 14:22
A wszystko przez to, że gówniarz nigdy nie poczuł jak smakuje pas na dupie. Kiedy chodzi o życie jakiejkolwiek istoty to dla mnie nie ma bezstresowego wychowania - pomimo moich liberalnych poglądów! Nie wyobrażam sobie zobaczyć swojego syna znęcającego się nad jakimkolwiek zwierzęciem, a następnie pobłażliwie tłumaczyć, że tak nie wolno i że to kotka boli. Najpierw spuściłbym gnojkowi łomot, którego by nie zapomniał do końca życia, a dopiero później zabrał go do schroniska, żeby się napatrzył, że nie tylko człowiek cierpi. Jeżeli chodzi o życie, to wolałbym chyba żeby się bał je naruszyć choćby z obawy przed porządnym laniem, niż żeby kiedykolwiek eksperymentalnie pozwolił sobie na zabójstwo!
odpowiedz
Taja (Ocena: 5) 22.08.2013 11:53
jakbym dorwała gówniarza....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2012 22:07
Dzieciaki w dzisiejszych czasach mają siano w głowie, a wszystkiemu winne są kreskówki (gdzie można np. walić kogoś w głowę młotkiem albo spaść z wysokości i nic się nie stanie) i oczywiście internet/komputer (gry pełne przemocy, dostęp do nieodpowiednich materiałów). Dla rodziców liczy się tylko żeby dzieciak siedział w domu (bo nie trzeba z nim wyjść, nie trzeba się martwić, jeśli wyjdzie sam) i żeby był spokój. Nie rozumiem pod wpływem czego musi być 8-latek żeby zrobić coś tak okrutnego żywemu stworzeniu. Dziecko powinno zostać wysłane na terapię żeby zdusić jego zapędy jeszcze w zarodku.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2012 20:01
zabić bachora
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2012 14:49
rany boskie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie