Podszywał się pod Justina Biebera i zmuszał dzieci do seksu z rodzeństwem! DOŻYWOCIE!

Internetowy pedofil spędzi resztę życia w murach więzienia.
Podszywał się pod Justina Biebera i zmuszał dzieci do seksu z rodzeństwem! DOŻYWOCIE!
01.08.2012

Justin Bieber ma rzesze zagorzałych fanek na całym świecie. Podkochują się w nim przede wszystkim małe dziewczynki i nastolatki, które marzą o tym, by nawiązać z piosenkarzem jakikolwiek kontakt. Doskonale zdawał sobie z tego sprawę Simon Hale, 37-letni pedofil z Anglii, który - podszywając się za młodego idola - zachęcał nastolatki oraz małe dzieci do uprawiania seksu przed kamerą internetową.

Swoje ofiary poznawał oczywiście w Sieci. - Przekonywał, że będą mogły porozmawiać z Bieberem na czacie. Następnie przy pomocy zaawansowanego oprogramowania przejmował kontrolę nad ich komputerami, nagrywał je bez ich wiedzy, a następnie szantażował. Zmuszał je do obnażania się przed kamerą, dotykania miejsc intymnych, a nawet seksu z rodzeństwem – czytamy na Sforze.

Kiedy cała sprawa wyszła na jaw, policjanci znaleźli w domu zwyrodnialca aż 180 nagrań z dziećmi, z czego połowa filmów przedstawiała sceny seksu lub pieszczot. – Udało nam się dotrzeć do 10 z 33 ofiar pedofila. Pochodziły one z Wielkiej Brytanii, Danii i Australii. Wszystkie były nieletnie – tłumaczą śledczy. Dodają również, że na jednym z nagrań fanka Justina Biebera była zmuszona do stosunku z 4-letnim bratem, inna – do seksu z 6-letnim kuzynem.

Jaka kara grozi Hale’owi za tak bestialskie wykorzystywanie i nękanie dzieci? Na szczęście mężczyzna dostanie dożywocie. Sąd uznał bowiem, że zwyrodnialec jest na tyle niebezpieczny, że nigdy nie powinien opuszczać bram więzienia.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Dzikuska z Rosji (5 l.): Rodzice więzili ją w zagrodzie dla krów, teraz tylko muczy...

Dziewczynka nie jest w stanie jeść jak człowiek, posiłek spożywa wkładając całą głowę prosto do wiadra.

Tuż przed porodem usunęła ciążę! Tabletki poronne kupiła w Internecie, a potem...

Policja do tej pory nie wie, gdzie jest ciało dziecka.

Polecane wideo

Komentarze (29)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2012 19:51
Ale ładna mordka Justinaa :3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2012 12:51
Ciekawe gdzie byli rodzice..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2012 14:16
ble ble ble
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.08.2012 14:16
Justin :-*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2012 01:46
Jak zwykle to samo, artykuł o tym zboczencu a komentarze juz że bieber pedalkis itd..ludzie pomyslcie zanim ocenicie. Wiekszość z was pamieta go w czasów piosenki "Baby" wtedy fatkycznie był dzieciakiem ale teraz ma 18 lat, nowa płyte która całkime rózni sie stylem od poprzedniej, widac że dojrzał, ma sliczna dziewczyna, dostaje nagrode za nagrodą nagdywa z takimi gwiazdami jak Big Sean, Nicky Miniaj, Drake. Wiem że zawsze znajda sie hejterzy ale poczytajcie sobie jakies aktualnosci o nim, tylko nie ploty, zajrzyjcie na jego twittera, na ktorym ma ponad 25 milionow sledzących go fanow :) ii posłuchajcie jego nowej płyty...Believe, jest świetna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie