Grozi jej więzienie, bo na Twitterze ujawniła nazwiska swoich gwałcicieli! Co za ABSURD!

Czy prawa ofiary rzeczywiście okażą się mniej ważne od praw napastników?
Grozi jej więzienie, bo na Twitterze ujawniła nazwiska swoich gwałcicieli! Co za ABSURD!
27.07.2012

Równo rok temu Savannah Dietrich z Kentucky poszła ze znajomymi na imprezę. Nikt nie stronił od alkoholu, więc całe towarzystwo dość szybko się upiło – Sanannah również. Nietrzeźwą dziewczynę zaatakowało wówczas dwóch nastolatków. Najpierw obaj brutalnie ją zgwałcili, a następnie pochwalili się kolegom swoim filmikiem, który nagrali w czasie gwałtu.

Kiedy cała sprawa trafiła do sądu, chłopcy przyznali się do winy, a ich prawnicy zaproponowali 17-latce ugodę. Takie rozwiązanie wydało się Savannah skandaliczne, więc – mimo wyraźnego zastrzeżenia sądu o ochronie danych osobowych – dziewczyna ujawniła na Twitterze nazwiska swoich oprawców. - Nie będę chronić nikogo, kto skazał mnie na życie w piekle - napisała na portalu społecznościowym.

Ujawnienie personaliów gwałcicieli wywołało burzę nie tylko wśród znajomych Amerykanki, ale także w mediach. Zdemaskowani chłopcy wystąpili więc do sądu z pozwem, w którym zażądali ukarania dziewczyny. Teraz grozi jej 180 dni więzienia oraz 480 dolarów grzywny.

- Nie żałuję tego, co zrobiłam. Jeśli sąd uzna prawa gwałcicieli za ważniejsze od praw ofiary, poniosę karę – powiedziała w wywiadzie dla The Courier-Journal Savannah.

A Wy co o tym wszystkim sądzicie?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Makabra w Radomiu: Ugotowała noworodka, a potem jego ciałko zmieliła w maszynce!

Szok poporodowy czy celowe okrucieństwo?

Umarła z rozkoszy. Stosunek z mężem + zioła pobudzające = śmiertelna EKSTAZA

Zbliżenia z mężem nie sprawiały kobiecie przyjemności, więc...

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2012 14:38
pojebane...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2012 19:27
x66adg xdtbnjrubgvh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2012 14:35
a1w9Td gjdcsbmebqri
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2012 02:03
Justyna mf3wi:Tego szukałam i w końcu znalazłam (lepiej pf3źno niż wcale :D)Dziękuję za cenne wskazf3wki.Pozdrawiam cuikletpo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2012 17:44
Dziewczyna bardzo dobrze zrobiła, ujawniając nazwiska gwałcicieli. Na całym świecie powinno być tak, że nazwiska i wizerunki gwałcicieli i pedofilów są publikowane.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo