12-letni chłopiec zgwałcił swoją 63-letnią sąsiadkę. Podczas seksu groził jej młotkiem!

Jak to możliwe, że dziecko dopuściło się tak brutalnego przestępstwa?
12-letni chłopiec zgwałcił swoją 63-letnią sąsiadkę. Podczas seksu groził jej młotkiem!
24.07.2012

Historia, która kilka dni temu wydarzyła się w Fitchburg, wstrząsnęła całą Ameryką. Przestępstwa seksualne zdarzają się bowiem stosunkowo często, jednak brutalny gwałt na staruszce jest już tematem tabu. Zwłaszcza, gdy dopuszcza się go… uczeń podstawówki.

Jak donosi sentinelandenterprise.com, w ubiegłym tygodniu 63-letnia kobieta z USA padła ofiarą swojego 12-letniego sąsiada. Amerykanka miała zaufanie do chłopca, zwłaszcza że wcześniej kilkakrotnie przychodził do jej domu z kolegą i pytał, czy mogłaby mu zaoferować jakąś drobną pracę.

Feralnego dnia 12-latek nie przyszedł jednak do sąsiadki z wizytą pokojową. Od progu zaczął jej grozić młotkiem i w efekcie zmusił do odbycia stosunku. Po całym zajściu przerażona kobieta uciekła do sąsiadów, którzy wezwali policję.

Stróże prawa zatrzymali małoletniego przestępcę, nie ukrywając przy tym swojego zdziwienia. - Przestępstwa seksualne popełniane przez tak młode osoby należą do rzadkości. Niewykluczone, że ten chłopiec sam doznał kiedyś przemocy. Zamierzamy to sprawdzić - wyjaśnił sierżant Glenn Fossa z policji w Fitchburg.

Jak dotąd sąd nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, czy uczeń podstawówki zostanie sądzony jak dorosły.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Afera na lotnisku: Rodzice zostawili dwulatkę bez ważnego paszportu i… wybyli na wakacje!

Choć całą sprawą zainteresowała się prokuratura, nieodpowiedzialnym Polakom niestety nie grozi żadna kara.

Chlebek z TESCO: Jest grubsza afera, bo 10-latek w opakowaniu z pieczywem znalazł...

Chłopiec twierdzi, że już nigdy nie weźmie do ust żadnego pieczywa.

Polecane wideo

Komentarze (51)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2012 13:00
To ty, baranie chyba już jesteś stetryczałym, pierdzącym staruszkiem mówiąc o sześćdziesięciolatce staruszka. Pisz może do obsranego radia ma ryja, tam zrobisz karierę. Drac.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2012 03:23
W głowie się nie mieści, ile zboczeń na tym świecie. W aptece cię otruli, zgwałcili w bibliotece. Oczy swe przymykasz, gdy twoja dziewczyna zdradza cię co noc z dziełami Lenina.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2012 07:05
Noszcholerajasna nie słyszałam o 63 letniej staruszce. Ręce na zdjęciu TO RĘCE 80-CIOPARO LETNIEJ KOBIETY A NIE 63 LETNIEJ, WSZYSTKIE KOBIETY PO 60 -TCE, Z MOJEGO OTOCZENIA CHODZĄ W GETRACH KRÓTKICH KURTKACH, A NIE Z LASKĄ, maja fajne fryzury...... co za nieudacznik to napisał?.... ma problemy z kojarzeniem, powinien cofnąć się do szkoły uczyć się szanować ludzi. Moja mama ma 70 lat i nie jest staruszką jest energiczną zadbaną kobietą jeździ na rowerze, samochodem. Staruszka to kobieta 90 letnia, pozostałe to starsza panie.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2012 16:54
Dzieciak dopuścił sie "dorosłego" przestępstwa, więc powinien być sądzony, jak dorosły!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2012 10:34
i wlasnie za to uwielbiam papilota! xD wiecej posranych artykułów proszę!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie