Islamski POKAZ MODY, czyli co jest trendy na Dalekim Wschodzie? (Fotorelacja z SHOW)

Magia orientu w najlepszym wydaniu.
Islamski POKAZ MODY, czyli co jest trendy na Dalekim Wschodzie? (Fotorelacja z SHOW)
21.07.2012

Powszechnie uważa się, że styl ubierania muzułmanek jest nudny, pozbawiony kobiecości i… niezmienny od wieków. Tymczasem tamtejsze kobiety kochają modę równie mocno, jak panie z pozostałych części świata. Co prawda krój ich stroju (czyli mocno zabudowane ubranie) jest zazwyczaj ten sam i wynika z tradycji islamu, jednak materiały, dodatki i zdobienia podlegają najnowszym trendom.

Przed Wami kilka zdjęć z muzułmańskiego pokazu mody, który niedawno odbył się w indonezyjskim mieście Banda Aceh. Naprawdę jest na co popatrzeć!

Islamski pokaz mody
Islamski pokaz mody
Islamski pokaz mody
Islamski pokaz mody
Islamski pokaz mody
Islamski pokaz mody
Islamski pokaz mody
Islamski pokaz mody

Islamski pokaz mody

Maja Zielinska

Zobacz także:

Chlebek z TESCO: Jest grubsza afera, bo 10-latek w opakowaniu z pieczywem znalazł...

Chłopiec twierdzi, że już nigdy nie weźmie do ust żadnego pieczywa.

Wielki powrót dopalaczy? Zobacz, pod jakimi nazwami kryją się teraz niebezpieczne używki!

Preparat odstraszający krety, rozpałka do grilla...

Polecane wideo

Komentarze (30)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2012 12:03
być może przedstawione kreacje nie powalają, ale przynajmniej widzę ZDROWE kobiety na wybiegu a nie nasze zachodnie pozbawione kobiecości kościotrupy
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2012 21:01
wybuchnie WOJN A ŚWIATOWA, ROSJA i CHINY połączą siły, Unia Europejska (Wielki BABILON w Apokalipsie) upadnie i zostanie zdominowane przez te państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdy człowiek na ziemi pozna swoje GRZECHY, BENEDYKT XVI to ostatni prawdziwy Papież, w wyniku spisku będzie musiał ustąpić, zastąpi go FAŁSZYWY PROROK, znak bestii to CHIPY,szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA wizjonerka z Irlandii Maria Bożego Miłosierdzia, wszystkie informacje o tych proroctwach znajdziesz na stronie ostrzezenie.yoyo.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2012 18:38
ale buty są ok xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2012 15:11
Moim zdaniem te kobiety mają coś czego my nie mamy. U nas większość dziewczyn chodzi z dupami na wierzchu, pokazuje wszystko co legalnie jest do pokazania, zero godności i szacunku do swojego ciała, i do siebie, w przeciwieństwie do muzułmanek. Pamiętajcie, że żeby być piękną i seksowną nie trzeba być wyzywającą. Mężczyźni to wzrokowcy i oceniają nas po wyglądzie. A kobiety mają o tyle lepiej, że nie przywiązują do stroju aż takiej wagi jak my.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2012 11:16
Ubiór to też po części nasz wybór, nie musimy nosić burki nie licząc ortodoksyjnych kręgów ale większość z nas się na to decyduje. Pozdrawiam!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie