Sperman z autobusu: Ocierał się o pasażerkę, a potem na nią… Tak, tak - wytrysnął!

Zwyrodnialec tłumaczył policji, że opętały go złe duchy.
Sperman z autobusu: Ocierał się o pasażerkę, a potem na nią… Tak, tak - wytrysnął!
15.07.2012

Większość osób, które wsiadają do zatłoczonego autobusu, obawia się ataku kieszonkowców. Z pewnością nikomu nie przychodzi przy tym do głowy, że w takim miejscu można paść ofiarą… masturbującego się szaleńca. Ta przykra historia przydarzyła się kilka dni temu pewnej 32-latce z Chitungwiza w Zimbabwe.

- Czułam, że ktoś się o mnie ociera, ale myślałam, że to przez tłum. Dopiero kiedy poczułam, że mam mokrą plamę na spódnicy, zrozumiałam, że coś jest nie tak. Obróciłam się i z przerażeniem dostrzegłam, że stoi za mną obnażony młody mężczyzna, który kończy się masturbować. Zaczęłam krzyczeć – opowiada zszokowana kobieta.

Pozostali pasażerowie natychmiast ruszyli jej na ratunek. Obezwładnili 22-latka i zadzwonili na policję. Przyłapany na gorącym uczynku zwyrodnialec tłumaczył potem funkcjonariuszom, że do onanizmu namówiły go… złe duchy.

Co Wy na to?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Bezmyślna matka: Romansowała na Skypie, córeczka jej przeszkadzała, więc utopiła ją w wiadrze!

Postąpiła zgodnie z sugestią kochanka.

Ofiara brutalnego gwałtu upublicznia swoje zdjęcia w mediach. Czy dopadnie oprawcę?

Mężczyzna kopał Stephanie po twarzy i ciele, a potem bestialsko zgwałcił. Półprzytomną zostawił na ulicy.

Polecane wideo

Komentarze (56)

Ocena: 5 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 26.11.2014 02:26
Już tak nie przeżywajcie, jakbyście sami się nie masturbowali. Zwykła ludzka rzecz, a wy robicie aferę. Z jedzeniem, piciem i sikaniem też macie taki problem? Żenujące, szczeniackie teksty.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2012 10:04
he he dramat po prostu:) Powinni go zamknąć w wariatkowie bo jeśli go namawiają duchy to któż może wiedzieć co zrobi następnym razem....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2012 16:00
Ja miałam podobną sytuację, tyle że mi się udało wyjść zanim na mnie wytrysnął. Moje przerażenie spotęgował fakt, że kilka miesięcy wcześniej zostałam zgwałcona, twarzy sprawcy nie widziałam. A gdy tamten wsiadł do autobusu poczułam ten sam smród fajek i alkoholu, co wtedy...myślałam, że dosłownie stracę oddech. Cudem udało mi się stamtąd wyjść...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2012 14:03
mniam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2012 02:25
eDEEhE twoyfknwxwbj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie