Pijana matka poszła z synkiem kraść

Najpierw piła ze znajomymi, a potem wzięła dziecko i poszli kraść na ogródki działkowe.
Pijana matka poszła z synkiem kraść
25.10.2008

Taką matkę trudno nazywać matką. Zamiast opiekować się dzieckiem i dawać mu dobry przykład, wolała towarzystwo znajomych od kieliszka. Teraz sąd zadecyduje, czy odebrać Wioletcie J. prawa rodzicielskie.

Kobieta, choć ma zaledwie 28 lat, znana jest w Sopocie z zamiłowania do imprez. Jej zainteresowań nie zmieniła ciąża i narodziny synka. Kilka dni temu, będąc z dzieckiem na spacerze, odwiedziła znajomych. Ci zgodnie z polską gościnnością poczęstowali ją drinkiem. Na jednym się nie skończyło, a atmosfera poprawiała się wprost proporcjonalnie do wypitych trunków. Do czasu, aż ich zabrakło.

Pomysł na zdobycie funduszy na alkohol był prosty - pójść na ogródki działkowe i kogoś okraść. Dopadli jednego z działkowiczów, gdy ten odpoczywał w swoim domku. Pijana Wioletta J., jak gdyby nigdy nic, cały czas pchała przed sobą wózek. Policja, zawiadomiona o kradzieży telefonu, szybko ujęła sprawców. Po badaniu alkomatem okazało się, że matka ma w wydychanym powietrzu jeden promil.

Napastników, w tym Wiolettę J., odwieziono na komisariat, a dziecko trafiło pod opiekę babci.

W rozmowie z „Faktem”, komendant sopockiej policji, Mirosław Pinkiewicz, powiedział, że nie jest to pierwszy przypadek w karierze Wioletty:

„To nie pierwszy raz, gdy zastaliśmy tę kobietę nietrzeźwą w czasie, gdy powinna opiekować się dzieckiem. Będziemy wnioskować do sądu rodzinnego o odebranie jej praw rodzicielskich”.

Sąd nie powinien pozostawiać Wioletty samej. Przymusowe leczenie, a dopiero potem decyzja odnośnie odebrania lub zatrzymania praw rodzicielskich byłyby najrozsądniejszym rozwiązaniem. Może uda się jeszcze wyrwać dziewczynę ze szponów nałogu.

Polecane wideo

Komentarze (35)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2009 00:10
ja bym ja w cipe puknal
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2008 15:17
ale suka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2008 15:15
żal.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2008 22:25
zal co za nieodpowiedzialna ***** ;./!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2008 15:40
Zenada...i to ma byc konkurs zyczliwosci?? ludzie daja sobie 10 a wszystkim innym 1....wygrywa ten, kto ma wiecej znajomych dajacych owe 10 punktow a innym 1punkt...a to ogloszenie...zenada...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie