Dzieciobójczyni z Lubonia: Udusiła, a potem wyrzuciła ciałko noworodka do śmietnika!

Czy można być aż tak bezdusznym?
Dzieciobójczyni z Lubonia: Udusiła, a potem wyrzuciła ciałko noworodka do śmietnika!
06.07.2012

Kilka dni temu informowaliśmy Was o Kellie Park - brutalnej matce z USA, która fizycznie maltretowała swoją 10-miesięczną córeczkę (Zobacz tutaj: Patologiczna matka: Znęcała się nad swoją córką i... nagrywała to na komórkę!). Niestety, okazuje się, że takich bezdusznych kobiet nie brakuje również w naszym kraju.

Jak poinformował serwis polskieradio.pl, niedawno na osiedlu w podpoznańskim Luboniu znaleziono zwłoki noworodka. Jego ciało było szczelnie owinięte w reklamówkę i wyrzucone do śmietnika. - Przeprowadzone w Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oględziny i sekcja zwłok pozwoliły na stwierdzenie, iż dziecko urodziło się siłami natury, było dojrzałe i zdolne do życia. Wyniki badań histopatologicznych wskazały, że bezpośrednią przyczyną zgonu noworodka było uduszenie – wyjaśniła prokuratura w Poznaniu.

Matka martwego niemowlaka, Agata M., została oskarżona o morderstwo na podstawie opinii biegłych. Kobieta nie przyznaje się jednak do popełnienia zbrodni.

Maja Zielińska

Zobacz także:

NAJNOWSZE info: Koniec świata jednak w tym roku ----> APOKALIPSA coraz bliżej!

Pojawił się kolejny niepokojący znak, który nawiązuje do sądu ostatecznego.

Patologiczna matka: Znęcała się nad swoją córką i... nagrywała to na komórkę!

Kobieta w ten sposób chciała zwrócić uwagę swojego byłego partnera, ojca dziewczynki.

Komentarze (44)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2012 17:27
Cieakwe kto tak buszuje po tych śmietnikach że znajdują te dzieci śmiecioże je**bane
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2012 23:15
deprecha poporodowa na bank..
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2012 18:52
Tez jestem zdania ze wcale nie trzeba posuwac sie do takich strasznych i dramatycznych rozwiazan . Bo jesli nie aborcja np z braku kasy to wlasnie mozna zostawic w szpitalu bez zadnych konsekwencji , sa tez ostatecznie okna zycia . A co do matki Madzi to sie dziwie ze jak juz umiala wymyslic taka ścieme ze wielu ludzi w nia uwierzylo to mogla zwyczajnie sprzedac dziecko za granice , a potem wstawic wszystkim bajki o porwaniu i pies z kulawa noga by do tego nie doszedl a ona by sie pozbyla dziecka i jeszcze miala kase , bezmyslnosc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2012 16:03
Ostatnio coraz częściej się o dzieciobójstwie słyszy. Nie sądzicie, że to dlatego, iż matka małej Madzi daje niezły przykład na to, że po takiej zbrodni można bezkarnie chodzić dalej po ziemi? Ciekawe ile jeszcze będzie trzeba słuchać o takich przypadkach, przecież to brutalne, bezduszne i niemoralne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2012 15:28
Do tego doprowadziło powszechne akceptowanie znęcania się nad zwierzętami czyli mniejszymi, bezbronnymi istotami. Prędzej czy późnie zaczną robić cuda z dziećmi.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo