Wstrząsający pogrzeb sześciorga dzieci. Czy zostały podpalone przez własnych rodziców?

Ta uroczystość wzruszyła ludzi z całego świata. Co tak naprawdę wydarzyło się w domu państwa Philpott?
Wstrząsający pogrzeb sześciorga dzieci. Czy zostały podpalone przez własnych rodziców?
23.06.2012

Sześć białych trumien, żałobnicy ubrani w kolorowe stroje, a także karoce, ciągnięte przez białe i czarne konie – tak wyglądał dzień pogrzebu rodzeństwa Philpott, który wstrząsnął nie tylko Wielką Brytanią, ale również całym światem.

Philpott

Najstarszy z rodzeństwa, Duwayne, miał zaledwie 13 lat. Najmłodszy, Jayden, tylko pięć. Jedyna dziewczynka spośród zmarłych dzieci, to 10-letnia Jade.

Philpott

Jak relacjonuje The Daily Mail, 11 maja w godzinach porannych doszło w ich domu do wybuchu pożaru. Pięcioro dzieci, które spały na górnym piętrze, zatruło się dymem niemal od razu. Ich najstarszy brat, Duwayne, walczył o życie w Birmingham Children`s Hospital. Zmarł dwa dni później.

Philpott

Zaproszonych na uroczystość żałobników poproszono o założenie nietypowych strojów – jaskrawych i kolorowych. Tym sposobem rodzina i bliscy rodzeństwa mieli uczcić pamięć zmarłych.

Philpott

9-letni John był małym urwisem. Uwielbiał wszczynać bójki z innymi chłopcami i miał niezwykły dar do pakowania się w kłopoty. Ale nawet najtrudniejsze momenty potrafił obrócić w żart.

Rok młodszy Jack był przeciwieństwem swojego brata. Spokojny, ugodowy, lubił się przytulać do swoich bliskich.

Philpott

Duwayne był czarującym i opiekuńczym chłopcem, który – jak przystało na najstarszego brata – cechował się niezależnością, zrozumieniem i troską wobec młodszego rodzeństwa.

Z kolei z twarzy 10-letniej Jade nigdy nie schodził uśmiech. Była pełną energii i niezwykle inteligentną osóbką.

Philpott

6-letni Jesse był wesołym i uroczo niezdarnym chłopcem. Uwielbiał być w centrum uwagi. Najbardziej lubił oglądać filmy ze swoimi braćmi i siostrą, tuż przed pójściem spać.

Najmłodszy z rodzeństwa, 5-letni Jayden, został okrzyknięty przez rodziców cudownym dzieckiem, po tym jak szczęśliwie przyszedł na świat kilka tygodni przed terminem. Był wpatrzony w starszych braci i zawsze starał się ich naśladować.

Philpott

Maja Zielińska

Zobacz także:

SAMOSĄD na pedofilu: 23-latek zabił gwałciciela swojej córki gołymi pięściami!

Prokuratorzy uznali, że mężczyzna nie zostanie ukarany za morderstwo, bo każdy na jego miejscu zachowałby się… podobnie.

Co za patologia! Matka udusiła swoje dzieci, a potem zasnęła wśród zwłok! JAK MOGŁA?

Wolała pozbawić je życia, niż skazać na opiekę społeczną. Absurd!

 

Philpott

Nie do końca wiadomo, co tego dnia wydarzyło się w domu państwa Philpott. Zdaniem śledczych 55-letni Mick i 31-letnia Mairead celowo wywołali pożar, aby zamordować szóstkę swoich dzieci. Małżonkowie przebywają obecnie w areszcie. Na czas pogrzebu policja nie udzieliła im przepustek.

Philpott

- Phipottowie chcieli być na ceremonii pochówku i w spokoju pożegnać swoje dzieci. Cokolwiek się stało, pamiętajmy, że oni są niewinni do chwili udowodnienia im winy – apelował w mediach znajomy rodziny.

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2012 17:05
biedny ojcieec...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2012 22:52
to jest tragedia, jak to oglądam myślę, że kiedyś pewnie tego nikt nie planował, życvie toczyło się jak każdej z nas i taki wypadek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2012 07:52
wlasnie te reklamy strasznie denerwujace:/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2012 20:54
strona 6.... 5 latek .... zapatrzony w braci, cudowne dziecko... TO NIE ONI!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2012 20:25
gdyby to byla prawda ze to byl wypadek rodzice od razu zalozyli by sobie sznurek na szyje albo kulka w leb znam taki przypadek gdzie w wypadku zginely 2 siodtry nastolatki i ich rodzice od razu chcieli sie zabic chciz mieli jeszcze 1 corke albo inna historia z zycia gdzie powiesila sie 15 latka i jej brat i matka po tym chcieli zrobic to samo....
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo