Cudowne OBJAWIENIE: Matka Boska ukazała się na drzewie tuż przed Bożym Ciałem - czy to przypadek?

Mieszkańcy Międzyrzecza stworzyli w miejscu cudu mały ołtarzyk.
Cudowne OBJAWIENIE: Matka Boska ukazała się na drzewie tuż przed Bożym Ciałem - czy to przypadek?
12.06.2012

Kilka dni temu informowaliśmy Was o figurce Maryi, która w maleńkiej miejscowości Hryniewicze na Podlasiu zapłakała krwawymi łzami. Tuż przed Bożym Ciałem na terenie Polski miało miejsce kolejne niecodzienne zjawisko z udziałem Matki Boskiej – tym razem jej oblicze ukazało się na drzewie w Międzyrzeczu (woj. lubuskie).

- Wielu mieszkańców nie ma wątpliwości, że to najprawdziwsze objawienie. Cud. Niedowiarkowie próbowali wizerunek Matki Bożej zeskrobać, zmyć. Wszystko na nic. Na dodatek pod prawym okiem wizerunku powstała rysa, jakby po ściekającej łzie – czytamy na Fakcie.

cud w Międzyrzeczu

Wierni, którzy porównują Madonnę z drzewa do Matki Boskiej Częstochowskiej, już utworzyli w „świętym miejscu” swoisty ołtarzyk. Codziennie układają przy nim świeże kwiaty i zapalone znicze. Nie brakuje jednak również niedowiarków, dla których obraz Maryi na lipie jest dziełem miejscowych grafficiarzy.

Każdy ma prawo wierzyć w to, co uważa, a zbadaniem czy mamy do czynienia z objawieniem, czy dziełem ludzkim, niech ewentualnie zajmą się specjaliści – podsumowuje na łamach serwisu pani Ewelina Sochacka.

A Wy co o tym wszystkim sądzicie?

Maja Zielińska

Zobacz także:

To CUD! W podbiałostockich Hryniewiczach figurka Maryi zapłakała krwawymi łzami...

Wierni są przekonanie, że za całym wydarzeniem stoi jakaś wyższa siła.

News z Elbląga - CO znaleziono w lizaku z tutejszego sklepu? Raczej nie zgadniecie...

Miało być smacznie i zdrowo, a wyszła przykra niespodzianka.

Komentarze (42)

Ocena: 5 / 5
afajne (Ocena: 5) 03.12.2015 18:20
Szablon i na kazdym drzewie moze być . Nawet mieli talent
odpowiedz
gugu (Ocena: 5) 17.08.2014 13:42
Ty zaś nie wstawiaj się za tym narodem, nie zanoś za niego błagań ani modłów, ani też nie nalegaj na Mnie, bo cię nie wysłucham. Czy nie widzisz, co czynią w miastach Judy i na ulicach Jerozolimy? Synowie zbierają drewno, ojcowie rozpalają ogień, a kobiety ugniatają ciasto, by robić pieczywo ofiarne dla „Królowej Nieba”, a nadto wylewają ofiary z płynów dla obcych bogów, by Mnie obrażać. Czy Mnie obrażają – wyrocznia Pana – czy raczej siebie samych, na własną hańbę?” (Jer.7:16-20).
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2012 15:17
to nie jest namalowane i to nie jest pierwsza taka rzecz. Pod warszawą tez jest coś takiego... tak działa nasza wyobraźnia! to tak jak patrzymy w chmury i przybierają dla nas różne kształty i obrazy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2012 10:57
Dodajcie zdjęcie tego diabła ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2012 17:15
Objawienie czy nie:P ,ale nie lubie komentarzy ,ktore krytykuja cudza wiare ,albo sie z niej wysmiewaja. Owszem tez nie lubie moherow(bo niestety wiekszosc nabiera sie na te Rydzykowskie gadki i wierzy na pokaz w Boga ,chrakteryzujac sie tez hipokryzja obmawiania i oceniania innych przy czym wywyzszaniem siebie-_- ) ,ale prosze o troche powazniejsze komentarze:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo