Pedofil na krakowskim placu zabaw: Wabił dziewczynki do toalety i fotografował...

Grozi mu 12 lat więzienia.
Pedofil na krakowskim placu zabaw: Wabił dziewczynki do toalety i fotografował...
19.05.2012

Mieszkańcy Krakowa mówią, że od lat nie było w ich mieście tak przerażającego przypadku pedofilii. 47-letni mężczyzna uprowadził z jednego z placu zabaw dwie dziewczynki w wieku 7 i 8 lat.

Zboczeniec zaszantażował swoje ofiary. Powiedział dziewczynkom, że jeżeli nie pójdą razem z nim, to zabije ich rodziców – informuje Sfora.pl. Przestraszone dzieci uległy namowom zwyrodnialca.

Pedofil zaprowadził je do toalety mieszczącej się w pobliskim szpitalu. Tam kazał im się rozebrać, po czym zaczął robić im zdjęcia.

Gdy dziewczynki wróciły do domu, opowiedziały o wszystkim swoim rodzicom. Ci od razu poinformowali policję. Dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy pedofila udało się bardzo szybko namierzyć.

Okazało się, że mężczyzna niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za podobne przestępstwa. Teraz prawdopodobnie znów zostanie pozbawiony wolności. Tym razem zostanie zamknięty na dłużej...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Klątwa hrabstwa Kent: Dzieci z tych okolic rodzą się z potworną deformacją ciała

Wytrzewienie to wada rozwojowa, która zdarza się raz na 7 tys. urodzeń. Tymczasem w Northfleet przyszło już na świat dziewięć chorych niemowląt!

Tragiczny finał miłości: Zazdrosny chłopak zmasakrował ciało eks-dziewczyny!

Życie 21-letniej Dagmary nigdy już nie będzie takie samo.

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2012 20:03
jakby taki trafił do Auschwitz to by się nauczył . Ale co poradzić . I tak by zrobił co by chciał. Nic na to nie poradzimy . Trzeba uważać i pilnować dzieci żeby coś takiego się nie stało .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2012 17:02
powiem wam ze im bardziej jest nagłosniony ten fakt szerzacej sie pedofilii tym wiecej wyłania się dosłownie z podziemia tych szmat. Sa tacy co lubią małe dzieci od młodych lat,są tacy których to zaczyna kręcic kiedy gdzies znajdą o tym info(ciekawosc),sa tez tacy których kręci dzieciecy strach.,znajdziemy i takich ktorych kręcą krowy,psy,swinie,albo starsze kobiety.Niektórzy lubią sado-masi inni kochają Boga albo wybierają diabła. Ale bezapelacyjniemyslę że prawie wszyscy faceci marzą o seksie z małolatą(nie dzieckiem-tutaj naprawde trzeba miec nasrane we łbie) i to jest przykre
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2012 21:43
a najlepsze że w efekcie trafiają do wygodnych cel mają różnego rodzaju rozrywki jedzenie wszystko za free. Moim zdaniem więźniowie powinni ciężko pracować nie tylko na swoje utrzymanie w minimalnych warunkach ale również powinni pracować na rzecz społeczeństwa żeby "odpokutować" za to co zrobili. Pedofilii i gwałcicieli powinno się kastrować żeby nikogo już nie skrzywdzili a przynajmniej pedofilii. A co do resocjalizacji to porażka prawdopodobieństwo że osoba z zaburzeniami takimi jak pedofil czy gwałciciel się zresocjalizuje jest bardzo małe. Prędzej czy później i tak to zrobi ponownie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2012 10:20
w takich przypadkach powinna byc stosowana kastracja + wyrok , po to by za 3 razem tego nie zrobil.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2012 10:55
to jest żałosne. mordecy krótsze wyroki dostają...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo