Oto kraj bezkarnych pedofilów. Dzieci są tam dosłownie gwałcone na potęgę!

To państwo jest rajem dla zboczeńców i zwyrodnialców.
Oto kraj bezkarnych pedofilów. Dzieci są tam dosłownie gwałcone na potęgę!
20.05.2012

Choć gwałt na bezbronnym dziecku jest jedną z najpotworniejszych zbrodni, jaką można sobie wyobrazić, w Nowej Zelandii przemoc seksualna wobec najmłodszych zdarza się niepokojąco często. Z najnowszego raportu National Network of Ending Sexual Violence Together wynika bowiem, że co czwarta dziewczynka i co ósmy chłopiec, którzy nie ukończyli jeszcze 16. roku życia, doświadczyli tam molestowania ze strony osób dorosłych.

Skąd tak wysoki odsetek zgwałconych dzieci? Otóż rząd wyspiarskiego państwa nie poczynił do tej pory wystarczających kroków w kwestii sankcji dla pedofilów, dzięki czemu mogą oni czuć się bezkarnie. Statystyki mówią zresztą same za siebie – 99 proc. zwyrodnialców, którzy stosowali przemoc seksualną wobec najmłodszych, nigdy nie zostało ukaranych!

- Gwałciciele najczęściej zaprzeczają przed sądem, że dopuścili się zbrodni. Sprawa zostaje więc umorzona, a pedofile wychodzą na wolność. Po pewnym czasie znów krzywdzą jakieś dziecko. To błędne koło – podsumował dr Kim McGregor, jeden z autorów raportu.

Aż trudno uwierzyć, że zatrważającą liczbę przestępstw seksualnych, popełnianych w Nowej Zelandii, można porównać jedynie z danymi, pochodzącymi z krajów afrykańskich…

Maja Zielińska

Zobacz także:

Klątwa hrabstwa Kent: Dzieci z tych okolic rodzą się z potworną deformacją ciała

Wytrzewienie to wada rozwojowa, która zdarza się raz na 7 tys. urodzeń. Tymczasem w Northfleet przyszło już na świat dziewięć chorych niemowląt!

Tragiczny finał miłości: Zazdrosny chłopak zmasakrował ciało eks-dziewczyny!

Życie 21-letniej Dagmary nigdy już nie będzie takie samo.

Polecane wideo

Komentarze (22)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.08.2012 14:22
masakra!!!co za kraj!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2012 22:59
Jesli kogos interesuje temat pedofilii niech odwiedzi blog malego ksiecia webbleu.net/malyksiaze/ Wiele osob pewnie zaciekawi jak pedofil odbiera sam siebie i to co robi. Wyraznie widac, ze nie ma pojecia iz robi cos zlego. Postrzega siebie jako ''przyjaciela dzieci''. Dlatego osob takich nie powinno sie karac a starac sie kontrolowac i zmniejszyc pociag seksualny do dzieci.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2012 19:56
jak bym trzasła to bym zabiła . MEGA PEDAŁ I TYLE . obciąć jaja i patrzeć jak zdycha z bólu .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2012 15:23
Jak dorosły myślący człowiek może zgwałcić bądź molestować niewinne dziecko ?! jaka ku**a z tego przyjemność ?! każdemu pedofilowi powinno się uciąć jaja przy samej dupie żywcem najlepiej, albo zamknąć go na dożywotnią karę z miłymi panami którzy ruchali by go dziennie w dupsko tak że nie mógł by usiąść ani oddać kału !
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2012 14:11
Jasne, ktoś rzucił, że w NZ nie ma uregulowanego prawa odnośnie karania pedofili, a media to tak rozdmuchały, ze teraz się okazuje, że prawie każde dziecko tam jest gwałcone i molestowane, Otóż mieszka tam moja ciotka, i z tego co nam mówiła to kary są, po prostu za słabe ... ale i tak pedofili wykrywa się skuteczniej niż w pl.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie