Tragiczny finał miłości: Zazdrosny chłopak zmasakrował ciało eks-dziewczyny!

Życie 21-letniej Dagmary nigdy już nie będzie takie samo.
Tragiczny finał miłości: Zazdrosny chłopak zmasakrował ciało eks-dziewczyny!
Fot. Fakt.pl
12.05.2012

Kiedy 3 lata temu pochodząca z Łodzi Dagmara zaczęła spotykać się z Arturem, nic nie wskazywało na to, że dojdzie do tragedii. - Początkowo wszystko układało się dobrze – mówi na łamach Faktu 21-latka. - Później Artur stracił pracę i zaczął pić. Był agresywny. Kilkakrotnie podniósł na mnie rękę. Po którymś kolejnym razie powiedziałam „dość" i kazałam mu się wynosić. To było w marcu – dodaje.

Mężczyzna nie mógł jednak pogodzić się z rozstaniem. Zaczął śledzić byłą dziewczynę i prześladować ją SMS-ami. Początkowo były to błagania o ponowną szansę, które z czasem przerodziły się w groźby. - Znał każdy mój krok. Wiedział z kim i gdzie się spotykam. Nie wierzył, że mogę ułożyć sobie życie bez niego – wspomina Dagmara.

Dziewczyna czuła się zastraszona do tego stopnia, że przez dłuższy czas nie wychodziła z domu. O swoim strachu opowiedziała również znajomym – i to właśnie oni doradzili jej, by przestała się ukrywać przed Arturem. W długi weekend majowy 21-latka zgodziła się więc wyjść z nimi nad Stawy Stefańskiego. Niestety, eks-chłopak znalazł ją również tam.

 

Artur K. z Łodzi

Fot. Fakt.pl

- Nie wiem, skąd się tam wziął. Kiedy tylko dojechaliśmy na miejsce, od razu otrzymałam od niego wiadomość o treści: „Cieszę się, że Cię widzę". Po chwili podbiegł do mnie. Twierdził, że chce porozmawiać na osobności. Nie zgodziłam się, bo widziałam, że jest pijany. Twierdził, że zaplanował dla nas przyszłość. Chciał, żebym wróciła. Był miły i uśpił moją czujność. Odsunęłam się na dwa metry. Wtedy wyciągnął nóż. Wbił mi go najpierw w brzuch, a potem jeszcze w pierś i uciekł – relacjonuje na łamach dziennika Dagmara.

Na szczęście mężczyzna został natychmiast schwytany przez świadków tragedii i oddany w ręce policji. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. - Za groźby i uszkodzenie ciała grozi mu do dwóch lat więzienia – powiedziała Joanna Kącka, rzecznik KWP w Łodzi.

Dagmara boi się jednak, że po wyjściu na wolność Artur ponownie zacznie ją prześladować…

Maja Zielińska

Zobacz także:

Pijany pan-bestia wyrzucił kundelka przez balkon, bo ten szczekał! BIEDNA PSINKA!

Choć zwierzę przeżyło upadek, ma połamane tylne łapy. Teraz czeka na nowego, bardziej odpowiedzialnego opiekuna.

Co kryło się w tamponach, które kupiła w sklepie 39-letnia Cindy?

Zamiast zwykłych środków higienicznych kobieta znalazła...

Komentarze (105)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2012 15:26
2 lata pozbawienia wolności za coś takiego? ŚMIECH NA SALI, dziewczyna mogła umrzeć, tym razem jej sie udało, ale nie wiadomo co bedzie za 2 lata!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2012 20:04
On za wbicie noza dostał 2 lata - ona gdyby wykonała na nim zemste w tej samej postaci dostałaby pewnie z 10... Sprawiedliwość w Polsce
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2012 21:44
2 lata a wyjscie po może roku za dobre sprawowanie. LUdzie (u nas w kraju) siedzą po 10 lat za kradzieże..... a Tu, zastraszanie, przesladowanie i próba zabójstwa_2 lata... no miło i przyjemnie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2012 19:46
ten chłopak miał chyba coś z głowa , teraz też jestem w podobnej sytuacji i żeby się nie skończyło tak jak ten przypadek . współczuję i pozdrawiam tą dziewczynę :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2012 17:25
nie wrzucaj wszystkich do jednego worka dres czy nie dres z limanki czy nie, mogl to byc kazdy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo