Korea Pd:Tabletki ze sproszkowanych zwłok małych dzieci - co one niby miałyby leczyć?!

Małe ciałka były suszone i proszkowane. Makabra!
Korea Pd:Tabletki ze sproszkowanych zwłok małych dzieci - co one niby miałyby leczyć?!
10.05.2012

Od kilku dni Azja żyje szokującymi doniesieniami z Korei Południowej. Tamtejsze władze dokonały makabrycznego odkrycia. Okazało się bowiem, że na azjatycki rynek trafiły tony tabletek wyprodukowanych ze zwłok małych dzieci.

Szczegółowe śledztwo wykazało, że pigułki pochodzą z Chin. To właśnie tam przerabiano ludzkie płody i noworodki, które zmarły kilka dni po porodzie na specjalny proszek. Cały proceder polegał na poddawaniu ludzkich szczątków specjalnej obróbce, do której zaliczało się między innymi suszenie i proszkowanie malutkich ciałek. Dla niepoznaki dodawano do nich również odrobinę ziół.

Ze wstrząsających doniesień wynika, że w sprawę zaangażowani są pracownicy chińskich placówek aborcyjnych oraz klinik, a także przedstawiciele wielkich koncernów farmaceutycznych – informuje niewiarygodne.pl.

Tabletki zawierające w sobie 99,7 procent ludzkich szczątków miały być podobno panaceum na wszystkie dolegliwości. Reklamowano je jako rewolucyjny ziołowy środek, którego nie znała dotąd współczesna medycyna.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

74. URODZINY - początek bólu i cierpienia. Starość nie radość, oj nie!

Policzono, ile średnio lat zdrowotnych męczarni nas czeka.

Witaminy i suplementy, które nie działają

Mnóstwo preparatów dostępnych bez recepty działa wyłącznie na zasadzie efektu placebo. O których mowa?

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2012 00:06
większość szczepionek jest hodowana na poaborcyjnych płodach i to już nikomu nie przeszkadza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2012 22:15
ci skosnoocy sa po prostu poje*ani...jak w takich Chinach nikt nie zareagował jak ciężarówka po dziecku parę razy przejechała..nie wiem czy ten filmik widzieliście jak chcecie to poszukajcie, mi z szoku sory za wyrazenie - cycki na waginę spadły. masakra
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2012 21:45
przecież kremy przeciwzmarszczkowe robią z płodów
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2012 15:05
fuuuuuuuuj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2012 10:16
W Chinach już nie raz były takie akcje, że niemowlaczki albo płody (już duże!) były podawane w restauracjach jako przysmak wspomagający poprawe życia seksualnego..Co za chory kraj! Robią takie coś, wysyłaja po tych krajach azjatyckich jak np. Korea właśnie i potem wpier dalaja sami siebie...CHORE!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo